» » Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тячівської міської ради на 2017 рік       

   З метою здійснення та реалізації покладених на органи місцевого самоврядування повноважень з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, відповідно до ст.ст. 7, 11, 31-32 Закону України від 11.09.2003 №1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», дванадцята (позачергова) сесія сьомого скликання Тячівської міської ради

в и р і ш и л а:

  1.Затвердити зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тячівської міської ради на 2017 рік згідно додатку 1 до цього рішення   (додається).

  2.Затвердити проект Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Тячів, сіл Тячівка, Руське Поле, Лази та Округла згідно додатку 2 до цього рішення (додається).

  3.Затвердити проект рішення «Про встановлення мінімальної місячної вартості одного квадратного метра загальної площі нерухомості з урахуванням місця її розташування, інших функціональних та якісних показників при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території населених пунктів Тячівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» згідно додатку 3 до цього рішення (додається).

            4.Зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тячівської міської ради на 2017 рік та проекти регуляторних актів, зазначені у цьому рішенні, оприлюднити у міській газеті «Тячів» та (або) на офіційному сайті міста Тячів в десятиденний строк після їх затвердження.

  5. Виконавчому комітету міської ради організувати обговорення проектів регуляторних актів, узагальнити пропозиції щодо внесення змін до них та подати узгоджені проекти для затвердження їх сесією міської ради.

            6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів, промисловості, торгівельного та побутового обслуговування населення, розвитку підприємництва (голова Мийсарош Т.С.).

 

        Міський голова                                                                     І.І.Ковач

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -