» » ЗверненняДодано: 26-10-2017, 15:03 | Переглядів: 447
       

Закарпатці різко засуджують дії будапештських маргіналів з правих сил, які не мають жодного відношення до нас та штучно нагнітають міжетнічні протиріччя серед українського суспільства. Ми засуджуємо їх дії та будь-які заяви, які формують непорозуміння та завдають шкоди нашому подальшому успішному розвитку у рідній державі Україні, в якій ми живемо в згоді з іншими національностями на протязі багатьох років.

В сучасній європейській спільноті, яка на шляху до свого розквіту неможлива без участі України, немає місця перегляду кордонів та міжнародних принципів співіснування держав.

Пересічні закарпатці, як ніхто інший, розуміють, що в нашому краї немає угорського сепаратизму й про нього навіть не може йти мова. Наші діти, що виросли за часи незалежної української держави, не знають того гніту та ярма в якому жили наші народи за часи Радянської Імперії. В сучасному глобальному світі не має місця імперіалістичному минулому, не має місце втручанню у внутрішні справи незалежних держав, адже будь-які необдумані заяви, можуть спровокувати подальший розкол між народами, етносами, громадами, сім’ями, що в подальшому призведе тільки до нових страждань та кордонів.

Громада України засуджує всі необдумані кроки, які призводять до загострення дружніх міждержавних відносин і підтримує кроки політиків у напрямку пошуку консенсусу та врегулювання відносин, адже тільки такі кроки можуть дати поштовх у розвитку всіх без виключення народів на зупинити те протистояння, що безсумнівно тільки завдає шкоди всім без виключення.

Нам всім потрібно перестати шукати приводи для взаємних звинувачень, перестати шукати історичні моменти для формування пошуку приводів для перегляду історичних непорозумінь та звинувачень перегорнути сторінку штучних образ та спільними кроками йти до добробуту і розквіту наших народів.

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -