» » 07 квітня 2017 відбулося чергове засідання виконавчого комітету       

·статут громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Кордон»;

·план роботи виконавчого комітету на другий квартал 2017 року;

·затвердження дефектних актів та зведених кошторисних розрахунків вартості на об’єкти, які знаходяться в комунальній власності Тячівської об’єднаної територіальної громади, зокрема: капітальний ремонт автодороги (Мукачево-Рахів-Рогатин)-Руське Поле; реконструкцію дощової каналізації від кругового руху до будинку №99 по вул.Кошута в місті Тячів; поточного ремонту огорожі спортивного майданчика на території ЗОШ І-ІІІ ст. в селі Руське Поле.

Членами виконкому обговорено питання щодо затвердження тарифів на послуги ТОВ «Екосіті» з вивезення твердих побутових відходів на території Тячівської міської об’єднаної громади.

Виконкомом підтримано ініціативу сільських комітетів сіл Тячівка, Лази та Руське поле та надано дозвіл на завезення річкового гравію для засипки вулиць у цих селах, а старостів зобов’язано організувати виконання вказаних робіт.

Наразі на засіданні виконкому розглянуто ряд питань за зверненнями громадян, серед яких: надання одноразових грошових допомог окремим категоріям громадян, малозабезпеченим верствам населення сіл громади та учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; надання пільгового кредиту; проектування, реконструкції та будівництва об’єктів торгівлі; присвоєння статусу зблокованих житлових будинків житловим квартирам; розміщення засобів зовнішньої реклами; облаштування містків для в’їзду на власні земельні ділянки тощо.

Підтримано пропозицію фізичної особи-підприємця Палінкаша І.О. щодо організації святкової роздрібної торгівлі - Пасхальної ярмарки на площі Поштовій в період Пасхальних свят та надано дозвіл адміністрації цирку-шапіто «Олімп» на проведення гастрольного заходу з програмою «Імперіал-шоу» в Тячівському міському парку з 15 по 21 травня 2017 року.

Після розгляду та вивчення заяв фізичних осіб-підприємців щодо надання дозволів на розміщення лотків роздрібної торгівлі сонцезахисними окулярами, продовольчими товарами (овочами) за місцем торгівлі та облаштування відкритих літніх терас біля об’єктів торгівлі - заявникам відмовлено.

Організаційний відділ

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -