» » Повідомлення про проведення громадських слухань під час розроблення містобудівної документації       

У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної ді­я­льності» 03.05.2017 року о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адре­сою: м. Тячів, вул. Шевче­нка, 2 відбудуться громадські слу­хання щодо врахування гро­мадських інтересів під час роз­роблення містобудівної докуме­нтації:

1.детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, ур. «Варош-вейг», площею 2,0 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2.детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, ур. «Ортовток», площею 2,1085 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

3.детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, вул. Лазівська, 48 «а» площею 0,4744 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

4.детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, вул. О.Маркуша, 2, площею 0,0577га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

5.детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, вул. Толстого, 66, площею 0,023 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

6.детальний план території земельної ділянки в м.Тячів вул.Фермерська, 1 "а", площею 0,07 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Містобудівну документа­цію розроблено відповідно до ДБН 360-92** «Містобуду­вання. Планування і забудова міських і сільських поселень», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

Ознайомлення з місто­бу­ді­вною документацією, тек­сто­вими та графічними ма­теріа­лами у відповідному по­рядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в ро­бочі дні, у відділі містобудування, архітектури та комунальної власності апарату виконкому міської ради за адре­сою: вул. Шев­ченка, 2 (каб. 8).

Пропозиції та зауваження пропонується подавати пись­мово до 28.04.2017 року за ад­ресою: 90500 м. Тячів, вул. Ше­вченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, на­дані після встановленого строку, не роз­глядаються.
скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -