» » Про новації електронного адміністрування ПДВ – під час зустрічі з платниками податків Тячівщини       

Про новації електронного адміністрування ПДВ – під час зустрічі з платниками податків Тячівщини

Днями начальник ДПІ у Тячівському районі Ілля Матьола провів зустріч з платниками податків Тячівщини, під час якої поінформував присутніх, що система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних та розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, була запроваджена ще з квітня 2017 року.

За словами фахівця, період з 01 квітня 2017 р. по 1 липня 2017 р. був перехідним. Відтак, система працювала у тестовому режимі, тобто з певними послабленнями. А саме під час виявлення невідповідності процедура, визначена п.201.16 ПКУ, здійснювалась без фактичного зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі. І от з 1 липня електронна система вже запрацює в повному режимі. А значить блокуватиме реєстрацію ризикових податкових накладних.

Також Ілля Матьола детально роз’яснив новації у механізмі електронного адміністрування ПДВ, та зауважив, що автоматизований моніторинг здійснюється фіскальною службою на підставі аналізу звітних показників платника податку, наявної податкової інформації, а також інформації, поданої платником податку за встановленою формою.

В результаті моніторингу реєстрація податкової накладної може бути відновлена або ж платнику може бути відмовлено у такій реєстрації.

Підсумовуючи зустріч, очільник ДПІ району відповів на питання платників щодо податку на додану вартість та звернув увагу на те, що у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в ЄРПН, платник має право надати Таблицю даних платника податків.

За матеріалами ДПІ у Тячівському районі
скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -