Офіційний сайт міста Тячів > Оголошення, повідомлення > Тячівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Тячівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади


Додано: 30-05-2018, 17:06
Тячівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста Управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту Тячівськоі міської ради

Вимоги до претендентів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста не менше трьох- років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

Вільне володіння державною мовою, навики роботи на комп’ютері.

Заяви до участі в конкурсі приймаються протягом ЗО календарних днів з дня опублікування оголошення.

До заяви додаються :
заповнена особова картка (форма П- 2ДС) з відповідними додатками;
дві фотокартки розміром 4x6 см;
копії документів про освіту;
копію документа, який посвідчує особу (паспорт);
копію військового квитка (для військовослужбовців або військово зобов’язаних);
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій Держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб- сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
Для відома претендентів на зайняття:      Заміщення вакантної посади
здійснюється за конкурсною процедурою (складання іспиту на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування з урахуванням функціональної специфіки посади; проведення співбесіди). Спеціальна перевірка проводиться після проведення конкурсу згідно з письмовою згодою, поданою кандидатом, який переміг у конкурсі.

Документи подаються за адресою:

м.Тячів, вул.Шевченка,2, каб. №11, тел. 33047

скачать dle 12.0
Повернутись назад