» » Повідомлення про проведення громадських слухань під час розроблення містобудівної документації       

Повідомлення про проведення громадських слухань під час розроблення містобудівної документації

У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної ді­я­льності» 19.09.2017 року о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адре­сою: м. Тячів, вул. Шевче­нка, 2 відбудуться громадські слу­хання щодо врахування гро­мадських інтересів під час роз­роблення містобудівної докуме­нтації:

1. внесення змін до містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м. Тячів вул. Голлоші, 56,56а зі зміною цільового призначення території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2. детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, пл. Поштова, б/н, площею 0,0085 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

3. детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, площа Кошута, 1, площею 0,10 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

4. детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, вул. Незалежності, 79, площею 0,10 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

5. детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, вул. Леонтовича, б/н, площею 0,2334 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

6. детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, вул. Промислова, 6 «а» площею 0,1287 га для будівництва та обслуговування будівель державної влади та місцевого самоврядування в м. Тячів, вул. Промислова 6 «а».

7. детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, вул. Нересенська, 9/2, площею 0,0231 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. (повторно).

Містобудівну документа­цію розроблено відповідно до ДБН 360-92** «Містобуду­вання. Планування і забудова міських і сільських поселень», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Явка власників земельних ділянок на які розробляється містобудівна документація та спеціалістів проектних організацій розробників ОБОВ’ЯЗКОВА. У випадку неявки містобудівна документація розглядатися не буде.

Ознайомлення з місто­бу­ді­вною документацією, тек­сто­вими та графічними ма­теріа­лами у відповідному по­рядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в ро­бочі дні, у відділі містобудування, архітектури Тячівської міської ради за адре­сою: вул. Шев­ченка, 2 (каб. 8).

Пропозиції та зауваження пропонується подавати пись­мово до 15.09.2017 року за ад­ресою: 90500 м. Тячів, вул. Ше­вченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, на­дані після встановленого строку, не роз­глядаються.

Тячівська міська рада

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -