» » Рішення виконкому Тячівської міської ради від 19 січня 2018 року       


У К Р А Ї Н А

ТЯЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 19 січня 2018 року № 1

м. Тячів

 

Про запобігання поширенню захворюваності на кір та оперативне реагування на його виникнення у Тячівській міській об’єднаній територіальній громаді

 

Відповідно до статей 32, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», протоколу №1 засідання надзвичайної протиепідемічної комісії Тячівської районної державної адміністрації від 18.01.2018 року та розпорядження голови Тячівської районної державної адміністрації від 18.01.2018 року № 23«Про запобігання поширенню захворюваності на кір та оперативне реагування на його виникнення в районі», а також у зв’язку з епідемічним підйомом захворюваності на кір в Україні та враховуючи ризик масового поширення цієї інфекції,виконком Тячівської міської ради

в и р і ш и в:

1.Управлінню освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту Тячівської міської ради (Куля В.М.):

1.1. Тимчасово, з 22 січня 2018 року по 05 лютого 2018 року, призупинити навчально - виховний процес у загальноосвітніх та дошкільних закладах Тячівської міської об’єднаної територіальної громади.

1.2. Забезпечити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу із залученням міської газети «Тячів» та офіційних веб-сайтів Тячівської міської ради з метою покращення обізнаності населення про захворювання, можливі ускладнення та шляхи попередження хвороби.

1.3. Забезпечити запровадження обмежувальних заходів з масовою участю дітей та дорослого населення міської об’єднаної громади.

1.4. Забезпечити проведення імунопрофілактики не щепленим від кору дітям.

2. Відділу організаційної, кадрової та інформаційної роботи апарату виконкому Тячівської міської ради (Бісько О.А.) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційних сайтах міської ради та в міській газеті «Тячів».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Мийсароша Т.С..

Міський голова І.І.Ковач

 

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -