» » РІШЕННЯ чотирнадцятої (позачергової) сесії сьомого скликання від 10 травня 2017 року №1504       

У К Р А Ї Н А

ТЯЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Чотирнадцята (позачергова) сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 10 травня 2017 року № 1504

м. Тячів

 

Про затвердження містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м. Тячів, вул. Польова, 3/1 з визначенням функціонального призначення окремих її частин під будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та будівництво та обслуговування закладів освіти.

 

 

Розглянувши містобудівну документацію – детальний план території земельної ділянки в м. Тячів, вул. Польова, 3/1 площею 3,0573 га з визначенням функціонального призначення окремих її частин під будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та будівництво та обслуговування закладів освіти, розроблену відповідно до рішення Тячівської міської ради від 23.03.2017 року № 1400, беручи до уваги протокол громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації від 10.05.2017 року, керуючись Законом України «Про основи містобудування», статтею 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.42 статтями 26 та 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», чотирнадцята (позачергова) сесія сьомого скликання Тячівської міської ради

в и р і ш и л а :

1. Затвердити містобудівну документацію – детальний план території земельної ділянки в м. Тячів, вул. Польова, 3/1 площею 3,0573 га з визначенням функціонального призначення окремих її частин під будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та будівництво та обслуговування закладів освіти з містобудівними умовами та обмеженнями.

2. Розроблені матеріали детального плану території земельної ділянки в м. Тячів, вул. Польова, 3/1 площею 3,0573 га з визначенням функціонального призначення окремих її частин під будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та будівництво та обслуговування закладів освіти включити до Генерального плану м. Тячів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності (голова комісії Манзюк В.М.) та першого заступника міського голови Клебана І.Я.

 

Міський голова І.І.Ковач

У К Р А Ї Н А

ТЯЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Чотирнадцята (позачергова) сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 10 травня 2017 року № 1512

м. Тячів

 

Про затвердження містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м. Тячів, вул. Шапошнікова, б/н для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

 

 

Розглянувши містобудівну документацію – детальний план території земельної ділянки в м. Тячів, вул. Шапошнікова, б/н для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, розроблену відповідно до рішення Тячівської міської ради від 23.03.2017 року № 1401, беручи до уваги протокол громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації від 10.05.2017 року, керуючись Законом України «Про основи містобудування», ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.42 статтями 26 та 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», чотирнадцята (позачергова) сесія сьомого скликання Тячівської міської ради

в и р і ш и л а :

1. Затвердити містобудівну документацію – детальний план території земельної ділянки площею 0,1920 га в м. Тячів, вул. Шапошнікова, б/н для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти з містобудівними умовами та обмеженнями.

2. Розроблені матеріали детального плану території земельної ділянки площею 0,1920 га в м. Тячів, вул. Шапошнікова, б/н для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти з містобудівними умовами та обмеженнями включити до Генерального плану м. Тячів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності (голова комісії Манзюк В.М.) та першого заступника міського голови Клебана І.Я.

 

 

 

Міський голова І.І.Ковач

 

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -