» » Ваші відгуки та пропозиції

"Ваші відгуки та пропозиції"

      


Додав - Паша (14 сентября 2011 15:53)

Пропоную до Дня Тячева провести лотерею серед мешканців міста. Надрукувати лотерейні квитки, розповсюджувати у місцях, де збирається багато людей, через підприємців міста і т.д. Ціна символічна, 10 грн. Частину зібраних грошей витратити на призи, а частина може піти на розвиток міста або ж на благочинність. Це все має бути вказано на квитках і на афішах. Гадаю, кожен мешканець, який любить своє місто, не пожалкує тих грошей. Користь може бути і для міста, і для переможців лотереї. На призах, наприклад, може бути наклейка з подякою від громади міста за активну участь і вклад в його розвиток. Мені б, наприклад, було дуже приємно мати такий подарунок))Додав - Вася Шимон (13 сентября 2011 22:53)

Я бачу кандидатом на звання "Почесний громадянин міста Тячів 2011" Голубка Петро ПетровичДодав - Ирина (26 августа 2011 10:12)

Президент Ющенко подписал Указ о награждении государственными наградами по случаю 60-летия Победы в Великой Отечественной войне и жителя нашего города -орденом княгини Ольги III степени - Лидия Гайналий 29.08 1927 г.р),которая еще поработала в военкомате 25 лет,является членом районной организации ветеранов Великой Отечественной войны, является активным помощником горсовета и райсовета - предлагаю ее кандидаты на звание "Почесний громадянин міста Тячів 2011Додав - Катя (25 августа 2011 17:04)

Я хочу бачити людиною року Чонку Тетяну Степенівну!!!!
Тому що вона є заслуженим вчителем року, депутататом районної ради та єдиним наразі кандидатом наук в місті Тячів.Додав - Yulia (9 августа 2011 10:54)

Всім доброго дня! Радісно бачити на яке гарне місто перетворився Тячів. Так тримати! А як можна додати фото?Додав - Вайди, 11 (заява від 08.07.11) (7 августа 2011 22:38)

Начальнику Тячівського ВУЖКГ
п. Деяк І.П.
мешканців будинку по вул. Вайди, 11, м. Тячів

З А Я В А

У зв’язку з відмовою у вирішенні питання пов’язаного з витоком каналізації (фекалій) у підвальне приміщення будинку по вул. Вайди, 11 (заява мешканців до начальника Тячівського ВУЖКГ від 30.03.2011р.), що призвело до гидких запахів у під’їздах та квартирах будинку та виникнення антисанітарійної ситуації, а саме загрози поширення різних форм інфекцій, та загрози підмивання фундаменту будівлі, повідомляємо Вас, що ми відмовляємось у здійсненні оплати за ненадані житлово – комунальні послуги, а саме за водовідвід (каналізацію), до повного вирішення даного питання - а саме відкачки каналізації і ремонту каналізаційної системи підвалу будинку.

Дана заява складена в двох оригінальних примірниках: один - для Тячівського ВУЖКГ, інший - залишається у мешканців будинку по вул. Вайди, 11, м. Тячів.

З повагою до Вас мешканці будинку по вул. Вайди, 11, м. Тячів.

08.07.2011р.Додав - Вайди, 11 (заява від 30.03.11) (7 августа 2011 22:35)

Начальнику Тячівського ВУЖКГ
п. Деяк І.П.
мешканців будинку по вул. Вайди, 11, м. Тячів

З А Я В А

У зв’язку з витоком каналізації (фекалій) у підвальне приміщення будинку по вул. Вайди, 11, що призвело до гидких запахів у під’їздах та квартирах будинку та виникнення антисанітарійної ситуації, а саме загрози поширення різних форм інфекцій, та загрози підмивання фундаменту будівлі, просимо Вас негайно прийняти міри по відкачці каналізації з підвалу будинку та усунення несправностей каналізаційних мереж.
У разі відмови у вирішенні даної проблеми, змушені будемо звернутись до Тячівської СЕС, прокуратури Тячівського району, та виконавчого комітету Тячівської міської ради за невиконання Вами своїх обов’язків.

Дана заява складена в двох оригінальних примірниках: один - для Тячівського ВУЖКГ, інший - залишається у мешканців будинку по вул. Вайди, 11, м. Тячів.

З повагою до Вас мешканці будинку по вул. Вайди, 11, м. Тячів.

30.03.2011р.Додав - Володимир (24 июля 2011 22:24)

Пропоную кандидата на звання "Почесний громадянин міста Тячів 2011"
Гайналій Лідію Василівну -Ветерана Великої Вітчизняної війни.Додав - Оксана (18 июля 2011 16:24)

Роздуми вголос.
Невже наше місто, це місто пенсіонерів, і нема енергійних молодих спеціалістів, щоб керувати дитячими садками,гадаю сьогоднішні завідуючі заслужили на відпочинок. І чому, цікаво, нема місця в садках для тячівців, зате є для діток з району? І куди діваються ті 100Є які неофіційно потрібно дати буцімто на утримання садочка? winkedДодав - Катерина (29 июня 2011 23:34)

Голосуймо всі заКовача вана Івановича wink Він у нас САМИЙ-САМИЙ. requestДодав - Вова (29 июня 2011 23:24)

Я отець однієї дитини із садіка №5 і дуже збентежений тією новиною що наш садік мають частково ремонтувати батьки тих дітей котрі на даний момент ходять в садік. В деяких групах треба здавати по 200-300 грн. на ремонт. Незнаю, може хтось і згоден цією сумою але я ні. Напишіть будьласкасвої прититензії якщо ви теж незгодні. Може тоді ситуація зміниться.Дякую. recourseДодав - мешканці вул. Вайди, 11 (20 июня 2011 16:00)

Шановний пане голово Ковач Іван Іванович, шановна міська влада, просимо Вас прийняти міри по відкачці каналізації з підвалу будинку та усунення несправностей каналізаційних мереж, у зв’язку з витоком каналізації (фекалій) у підвальне приміщення будинку по вул. Вайди, 11, що призвело до гидких запахів у під’їздах та квартирах будинку та виникнення антисанітарійної ситуації, а саме загрози поширення різних форм інфекцій, та загрози підмивання фундаменту будівлі.
Неодноразові звернення ( в тому числі і письмові) до начальника Тячівського ЖЕКу - пана Деяка Івана Петровича - жодних результатів не дало, окрім його "щиросердечних" обіцянок.
Щиро надіємось на допомогу і дякуємо за ваше оперативне вирішення болючих нам проблем.
З повагою ваші виборці - мешканці пятиповерхового будинку в м. Тячів по вул. Вайди, 11.
Додав - Михайло (16 июня 2011 02:31)

Хочу висловити свою думку відносно повсякдення нашого міста Я особисто не знайомий з нашим мером, і абсолютно не зацікавлений піарити його команду,це просто особиста думка вільного громадянина .Я думаю багато хто памятае заказні хвалєбні оди на честь попереднього мєра,як тепер перед очима стаття у "Дружбі" ......:- Тільки при нинішньому голові Філіп С.М за свою багатовіову історію наше місто розквіло..))))!!!!!) Ага розквіло,памятаете на що був схожий Тячів при попередньому газдуванні?,,і це по при тє що про кризу ми ще і не чули ,а бюджет міста складався з тих же складових що і тепер,от і вдумайтеся на скльки років у розвитку затримало нас попереднє квітіння??!! Досі не віриться що знайшлася така людина,завдяки якій мені сьогодні не соромно що я Тячівець (подивіться наприклад на прогресивніший в усі часи Хуст!!???) І самє цікаве те що в мєріі працюють ті ж самі люди що і раніше?!!! Виходить що люди працювати можуть а тепер ще і хочуть ,і виходить від одніеі людини багато чого залежить!Неможу втриматись від того щоб подякувати п.Ковачу за те що у людей завдяки його роботі ще не вмерла віра в порядність і справедливість.Як що бути відвертим до кінця, то скажу ще- це нажаль едина людина (ну тепер безумовно і всі без винятку працівники міськради) яку б я допускав на урочисості до дітей.Коли подивишся на істоти в почесних призидіях шкіл - вибачте починаеться нудота! І саме цікаве те що вони самі собою пишаются ну приблизно як якийсь дядя з області прийіхав запалити газовий факел у село де він ніколи не був ))!
Хочу побажати всім працівникам міськради здоров"я та натхнення,ви потрібні людям і ми вас цінуемо.
P.S Тротуари і фундаменти багатоповерхівок це безумовно треба,але мені здаеться що нічний "пластмассовий"дим і сморід від сміттезвалища це задача номер один.Здоровому місту - здоровий дух!
Дякую.Додав - Ростислав (5 июня 2011 16:36)

Тячів перетворюється на затишне європейське містечко. Позитиви помітні. А чи передбачає міська влада зробити реконстукцію тротуарів до лікарні, бо люди через їхній поганий стан змушені ходити по проїжджій частині ?Додав - Оксана (24 мая 2011 18:15)

Щиро вдячні меру міста Івану Івановичу та його команді за те що дбають за благоустрій міста, але хотілося б і нам насолодитися затишком біля фонтану, ми працюємо до 6-7 години вечора і саме коли виходимо погуляти з дітками його вже відключають, прикро буває і нареченим, які приходять сфотографуватися, а він завмирає у найнепідходящий момент. Думаю мене підтримає багато мешканців нашого міста, щоб продовжити роботу фонтана хоча б до 10 год, особливо влітку, коли в багатоповерхівках просто не можливо всидітиДодав - Роман (6 мая 2011 20:24)

Підтримую кандидата на звання "Почесний громадянин міста Тячів 2011" -Ковач І.І...)Додав - Роман (6 мая 2011 20:21)

було б непогано прочистити "Голубий дунай"...який тече,вірніше потікав,тепер він забився і стоїть болотом повним сміття,... під всім Тячевом, а на вул.Шевченка виходить на повехню...і під час злив наберається водою, яка стоїть в ньому доки не випаруться,..а влітку там розводиться тьма жаб і комарів...якщо б його прочистити було б набагато приємнішеспостерігати як плавають качки в чистій воді, аніж як скачуть жаби в грязному болоті...
...до того ж чомусь йому дали назву саме !!!Голубий!!! дунай...напевно колись він був саме таким... feelДодав - Злата (1 мая 2011 23:20)

Кандидатом на звання "Почесний громадянин міста Тячів 2011" - Шелевер Михайло Іванович - голова РДА.Додав - Світлана (28 марта 2011 12:57)

Кандидатом на звання "Почесний громадянин міста Тячів 2011" я раджу нашого голову міста, Ковача Івана Івановича!!! Підтримайте мою пропозицію!!!!Додав - мешканці вул. Вайди 11 (14 марта 2011 09:48)

Шановний пане голово Ковач І.І. будь - ласка, допоможіть нам у вирішення невідкладного і болючого нам питання щодо відкачки води і всіх нечистот та фікалій у підвалі пятиповерховому будинку по вул. Вайди,11. Ми неодноразово звертались з цим питанням да начальника ЖЕКа - пана Деяка І.П., але крім його "щиросердечних" обіцянок далі діло не йшло.Додав - Жанна (5 марта 2011 23:54)

Доколи виконавці будуть знущатися з простого народу?
Я мати 2-х дітей, інвалід 3-ї групи (опорно-руховий), від колишнього чоловіка аліментів не отримую...допомогу на дитину не отримую, бо---
Пан Одовійчук Володимир, виконавець Тячівської районної вик. служби, напевне знущається... Я третій місяць поспіль не можу отримати від нього відповідь на прислану мною Заяву "про несплату аліментів"!!! Він навмисне відсилає листи на мою адресу з неправильним прізвищем! (до заяви була додана копія паспорту та прохання в письмовому виді! не вживати у відповідях неправильне прізвище.) Аджеж ці документи не дійсні! Складається таке враження, що ця людина отримала хабаря...
Скажіть де правда? Чим кормити дітей?Додав - Микола (11 февраля 2011 12:59)

Коли пан Деяк І.П. (начальник ВУЖКГ) виконає свою обіцянку і дасть розпорядження про викачку води і різних нечистот із підвалу будинку по вул. Вайди, 11. То є повна антисанітарія і загрожує підмиванням фундаменту будинку.Додав - Тіберій (7 февраля 2011 18:39)

До уваги відвідувачів!
Просимо подавати свої пропозиції, відгуки, цікаві фото та текстові матеріали... для розміщення на сайті..

Додати свій відгук:

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Відгук:
Полужирный Наклонный текст Подчёркнутый текст Зачёркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищённой ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введіть код:
© Тячів 2010р.
Тячівська міська рада
Розроблено -