» » Ваші відгуки та пропозиції

"Ваші відгуки та пропозиції"

      


Додав - Анна (5 сентября 2012 12:33)

Кандидатом на звання "Почесний громадянин міста Тячів 2011" я раджу нашого голову міста, Ковача Івана Івановича.Додав - Ігор (28 августа 2012 12:17)

А ТОВ "Екосіті" раджу підготовитися до інтервю з представниками різних каналів україни, щодо своїх НЕЗРОЗУМІЛИХ дій, якщо вони їх не змінять.Додав - Ігор (28 августа 2012 12:13)

Додано: 23-07-2011, 08:30 | Переглядів: 129
Декілька разів у складі комісії ми підходили до кожного мешканця з приводу укладання договорів на вивіз сміття з ТОВ «Екосіті». На жаль, багато є тих, хто не хоче брати контейнер або ж платити за послуги. Дивно, бо часто відмовляються ті, хто цілком платоспроможний. Така позиція є вкрай незрозумілою, адже з’являються стихійні сміттєзвалища, які псують загальний вигляд території нашого міста.
В І Д П О В І Д А Ю
Я з тих хто платоспроможний, і хто навіть уклав договір з ТОВ "Екосіті" навіть скажу більше уклав а через місяць перестав користуватися їхніми ПОСЛУГАМИ. Тому що вони можуть дозволити собі його просто не вивозити, це по-перше а по-друге ніхто НЕ МАЄ ПРАВА примушувати мене укладати з ТОВ "Екосіті" договір , мене можуть примустити держати своє помешкання в чистоті, що я і роблю, вивожу сміття самостійно (при чому не безкоштовно, на шагбаумі при вїзді на звалище стояли чорним по білому написані розцінки: за трактор-60грн, за мішок -3грн. і т.д і т.д). А закривати звалище тобто забороняти ВИВОЗИТИ СМІТТЯ САМОСТІЙНО ніхто НЕ МАЄ ПРАВА. І пану Ковачу І,І. потрібно було б звернути свою увагу на це дуже яб сказав ЦІКАВЕ питання МОНОПОЛІЇ ВИВОЗУ СМІТТЯ в м. Тячів.Додав - Ігор (28 августа 2012 11:49)

У мене запитання до пана Ковача І.І. Ви зробили дуже багато для того щоб м.Тячів було гарним і чистим. Але всі Ваші діяння на рахунок чистого міста будуть зведені на повний ноль, з 1.09.2012року., саме з цього дня власник чи орендар мусорного звалища забороняє вїзд на територію для вивозу мусора. Тобто маємо наступне, або підписуй з нами договір про вивіз мусора (який зауважу можуть не вивозити по два тижня підряд), або копай вдома яму і накопичуй там мусор, тому що на звалище зауважу навіть за гроші заїхати, як каже власник НЕ ДОЗВОЛИТЬ. Це справедливо чи ні.Додав - Алла (19 августа 2012 16:53)

Може я помиляюсь,але Тячів майже єдине місто в Україні, де нема міського транспорту.Так, розміри міста невеликі,але пройти з одного району міста до іншого все ж таки важко.Велосипеди,особистий транспорт -не рішення цього питання. Чому б не відкрити маршрут: вокзал,"Майстер", центр, поліклініка, санстанція(стоматологія),ринок,центр,"Барва"(це приблизний перелік зупинок)? Будучи цього року у Здолбунові , мене здивувало, що "маршрутки" до Рівного їздять, роблячи зупинки по місту.
Та ще дуже необхідний маршрут "Тячів-Буштино",особливо зранку та після 17.00.Додав - Марина (19 июня 2012 16:27)

коли в Тячеві вібудеться відкриття аква-парку?Додав - РОМАН (5 июня 2012 14:23)

Співслужбовцями 6 омбр які проходили службу в республіці Ірак розшукуеться пан Деяк Василь Михайлович. Який проживае по вул.Леонтовича 5 м.Тячів конт.моб.тел 0639922071Додав - Паша (21 мая 2012 23:53)

Скажіть, будь ласка, для чого взагалі цей розділ сайту, якщо немає ніякого діалогу? Люди пишуть, але це все марно, бо той, до кого звертаються, не вважає за потрібне відповідати. Та вже тоді закрийте цей розділ, відключіть коментування статей, як на сайті РДА, наприклад. Бо користі від них немає ніякої.Додав - Ігор (14 апреля 2012 13:33)

Я проголосую за пана Тиводара з Тячівської лікарні відділення неврологія, в тому разі коли ви пане Тиводар будете лікувати людей а не калічити і беручи 20грн. не будете кривитися що вам дали МАЛОВАТОДодав - Яків (1 апреля 2012 23:26)

Привіт
Я народився, щоб мої предки, що жили в Тячів, я був там з візитом близько шести місяців тому, і в мене є глибоке датчиків в це місто, мій дід був єврейський рабин в Тячеві, рабин Елі Тейтельбаум, а потім його сина Рабин Моше Тейтельбаум, а потім права, рабин Меїр Гринвальд. Крім того, моя Дід жив там рабина Джоеля WELICZKER (пізніше рабина в Trasif).
Я зараз в середині редагування книги про євреїв та сім'ї, які жили в Тячів, тому моє питання, може бути, ви можете прийти з нами, або будемо знати, хто може дати нам, древні документи про євреїв, які жили там, і документи, які мали назву рабинів згадується.
Також необхідно по відношенню до євреїв зображень, такі як фото Синагога (який має місце слави і до цього дня), і все пам'ять про євреїв , які жили там до війни.
Друк всій повазі
Яків Рубін, СШАДодав - Доброжелатель (29 марта 2012 11:51)

Шановний пане Ковач !
пропозиція на рахунок розвитку СПОРТУ, якщо у когось з тячівців складається думка що спорт в нашому мальовничому містечку розвивається в правильному напрямку, то ви помиляєтесь ! футбол ... спорт бари ... і якимось чиномо, завдяки людим які ще з часів СССР живуть спортом - легка атлетика, греко-римська боротьба...
- Водні види спорту...Бадмінтон,Стрільба з лука,Бокс,Веслування на байдарках і каное,Кінний спорт,Фехтування,Хокей на траві,Спортивна гімнастика,Регбі,Стрільба,Пляжний волейбол,Волейбол,ВАЖКА АТЛЕТИКА!!!
Будь ласка зверніть увагу на молодь шановний наш Іван Іванович !Додав - Іван (19 января 2012 00:49)

Прохання до наших обранців, звернути увагу та прийняти відповідні міри до якості газу, котрий доходить до мешканців м. Тячів, якість котрого значно погіршилась за останній час.Додав - Іван (13 января 2012 21:17)

Тячів, так став дуже чудовим але має одного недостатку,нема робочих міст .Молодь, після вишчих закладів,мусить на базарах займатися купі-продай !!!Ніякої перспективи не має !!!! Хіба що заграницю поїде ,але тоді хто житимуть у красивому Тячеві??????? belayДодав - Вітя (5 января 2012 15:41)

Ковач І.І.Додав - Олександр (10 декабря 2011 22:22)

мій голос за Ковача І.І на мій погляд він перетворив наше місто яке було у плачевному стані, на місто у якому приємно прогулятись... Ковачу
Р Е С П Е К Т .....і тим хто йому допоміг цого досягнути...Додав - pavlo (3 декабря 2011 19:34)

пропоную встановити на будівництві спорткомплексу по вул. Вайди вебкамеру. Цікаво було б спостерігати за будівництвом в режимі онлайн
А ще при відкритті комплексу можна було б змонтувати фільм про будівництво)Додав - Эльвира (25 ноября 2011 19:58)

С глубоким уважением отношусь к Главе города Ковачу Ивану Ивановичу! Предлагаю его кандидатуру на звание *Почетный гражданин города*! Он-единственный достоин этого звания! Все видят происходящие изменения. Со времен Советской власти в городе ничего подобного не происходило! Спасибо Вам,Иван Иванович,за Ваш вклад в стремительное развитие города!Додав - Юлія (19 ноября 2011 20:59)

Я вважаю, що звання "Почесного громадянина міста Тячів" повинен отримати Козуряк Іван Іванович!!!!!!Додав - Славік (10 октября 2011 19:44)

хотілось би дізнатись, коли вже буде розширення меж міста. В центрі ділянки скуповують іногородці а місцевим жителям доводиться стояти в черзі. Чи можливо якось прискорити це питання?Додав - Тетяна (3 октября 2011 21:05)

хоча я і не з Тячева,через що неможу вирішувати долю почесного його громадянина..але всежтаки я б обрала вашого міського голову -Ковача І.І.)
я нечасто приїжджаю до Тячева,проте з кожним разом помічаю,що місто набагато стало кращим)а саме цього року,коли було завершене будівництво
площі Поштової.)мені,як туристу дууууже подобається Тячів,що є не мало важливим.це все на мою думку заслуга Івана Івановича)отже я за нього)Додав - Людмила (2 октября 2011 23:14)

Так, місто наше просто чудове, маленьке курортне містечко, і фонтан є, і дитяча площадка, і лавочки де можна посидіти і відпочити, .....але одна у нас на мою думку є велика недоробка: ДУЖЕ МАЛО МУСОРНИКІВ.Додав - Невідомо (2 октября 2011 14:44)

Місто Тячів стало просто чудове, дуже подобається...Іван Іванович ви найкращий *
З кожним роком Тячів змінюється в ліпшу сторону...це дуже добре
До нас в Тячів приїджають багато людей з інших міст і від них чути лише хороші відкуки про наше місто..)
І це дуже добре_)
Дякуємо вам Іван Іванович ;)Додав - Maruna (30 сентября 2011 21:27)

Як можеть люди низько опускатися, заради посади невинну людину в грязь втоптати.Додав - САША (29 сентября 2011 21:24)

"Почесний громадянин міста" Ковач Іван Іванович, достойнішого в нашому місті нема.Додав - Іра (28 сентября 2011 09:41)

Підтримуємо у номінації "Почесний громадянин міста" Ковача Івана ІвановичаДодав - Кайла Іван (25 сентября 2011 09:20)

Підримую пропозицію Михайла, щодо присвоєння звання "Почесний громадянин міста Тячів" Борі Андрію Івановичу.Додав - михайло (23 сентября 2011 10:33)

почесний громадянин м. Тячів - Бора Андрій Іванович, колищній заступник головного лікаря з лікувальної роботи Тячівської ЦРЛ, лікар невропатолог від Бога, порядна людинаДодав - Надія (20 сентября 2011 20:33)

Кандидатом на звання "Почесний громадянин міста Тячів 2011" -Немеш Павло Іванович-нині покійний.Працював багато років директором Тячівської СШ №1.Думаю, його пам'ятають усі.Додав - Саша (19 сентября 2011 18:37)

Голосуймо всі заКовача вана Івановича Він у нас САМИЙ-САМИЙ. loveДодав - олександра (17 сентября 2011 13:00)

всі говорять за голубий дунай. але люди самі собі не можуть допомогти, скидують туди все що попало, і люди вродіби з освітою.перш за все треба слідкувати за собою.

Додати свій відгук:

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Відгук:
Полужирный Наклонный текст Подчёркнутый текст Зачёркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищённой ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введіть код:
© Тячів 2010р.
Тячівська міська рада
Розроблено -