» » Ваші відгуки та пропозиції

"Ваші відгуки та пропозиції"

      


Додав - Іван вул Матросова (30 августа 2013 16:29)

умене такі зауваженн та пропозиіі щодо відзначення дня міста:пане Ковач? пуцйте не лише центр міста.на околицях проживають теж ваші вірноподданні де дороги фронтові.В міському парламенті е депутати для галочки.але е і старі конячки які пашуть і в простих людей мають шану тому вони і заслуговують на відзнаку наш депутат відноситься до останноі категоріі.Додав - михайло колачавін (30 августа 2013 15:39)

Ми актив вул.Лазівська пропонуемо до дня міста відзначити нагородою нашого депутата Петра Васильовича Герича.Ми його поважаемо за доступнісь.справедливісь.повагу до простих людей.Ми також віримо що наші проблеми освітлення вулиці.ремонт дороги турбота про слабозабеспечених людй будуть вирішені.Додав - петро (30 августа 2013 13:16)

пропоную нагородити до дня міста грамотю депутата івана клебанаДодав - Неля Бонгар (29 августа 2013 23:52)

Пропоную відзначити почесною грамотою Тячівської міської ради за професійну діяльність в сфері освіти Цуберу Тетяну Іванівну-завідуючу ясла-садком №5 міста ТячівДодав - Ігор (8 июля 2013 22:31)

Шановний пан Ковач прошу прийняти міри щодо паління мусора в районі вул. Ленінградська, то му що Кожного вечора Кожного вечора хтось спалює мусор. Чорний чад підіймається на висоту 50 метрів і нікому до того немає діла. Пожежна не реагує . До коли ми громадяни м.Тячів будемо дихати сморідом. Наведіть будь-ласка порядок, або вкажіть на орган влади який повинен виконувати наказ україни щодо заборони паління мусора. Дякую.Додав - Янукович (14 июня 2013 17:15)

Раніше хтось згадував про міський транспорт, чому в нас його нема ?
А ось горе перевізників на "катафалках" перероблених з грузових автікок під пасажирські, у нас як сміття !!! На лисих колесах без будь яких перевірок !!
Який стан цього авто?, хто знає цього "дядю Івана"? чи він не випив з ранку трохи горілки щоб налаштувати зір, бо без окулярів у свої 65 він вже не в певнено сидить за кермом свого лайнера ! ...
.. вас не зупинял на вулиці (біля "Ініціативи") на зупинці трохи далі від "Діаманта") хапаючи за руку зі словами, "де йдеш, поть сідай їдеме думу" "БІЛОВАРЦІ,НЕРЕСНИЦЯ" ... і все це в такт з лущиннам насіння кричать вам в спину, їх можна зрозуміти вони ж не знають чи ви житель міста чи все ж таких їх клінт what
ЦІкаво що би було, якщо би це все діло "аматорське" хтось взяв під контроль ?Додав - АНАЛІТИК (8 июня 2013 01:07)

До ДОБРОДІЯ І КОМПАНІЇ ДОБРОДІЯ!
Запроваджені наслідки так званої ВАМИ "Акції" мають Ваші ж виклики громаді міста про акумулювання населенням міста сміттєвих місць в Тячеві. Всі бачать "багато" локальних місць зі сміттям і звинувачують в цьому місто. Хоча такого Закону теж немає...!!! Але робить все це населення міста, вивозячи побутове та будівельне сміття немаючи договорів на його вивіз або домовляючись про вивіз з ким небудь (бо дешевше), і які везуть його у різні невидні місця, а потім звинувачує про це місцеву владу у забрудненні...
Тож кожен з нас є представником громади...Приходячи кожен з нас в "адміністрацію" міста надаються адміністративні послуги з видачі довідок кожному за його потребою (склад сім'ї, на допомоги, декретні, при народженні, опікунські тощо) і результатом предсталення яких є отримання коштів у відповідних установах...на відповідні потреби.. Тож зі своєї сторони місто забезпечує членів громади цим і стимулює це...Тож нехай і кожен з нас зворотньо ДОПОМАГАЄ місту в утриманні його в чистоті.../а це і потреба в укладанні договорів і оплаті за послуги/..
РЕЗЮМЕ: ХТО З ДОБРОДІЇВ ПОСТАВИВ ЗА МЕТУ, ЩО Я НЕ ХОЧУ ПЛАТИТИ /але можу/, ТОЙ БУДЕ ШУКАТИ ПРИЧИНУ ПИСАТИ І ЗВИНУВАЧУВАТИ "АДМІНІСТРАЦІЮ"...\
Ось так ДОБРОДІЇ..!!!!!!!!Додав - Добродій (7 июня 2013 19:11)

В Тячеві в Адміністрації розпочата Акція! Хто бажає отримати довідку про склад сім'ї, добровільно-примусово повинен підписати договір на отримання мусорного ящика. Цікаво, і в якому це законі прописано і як повязані довідка і мусорний бак?? бардак і хабарі...Додав - Павло (6 мая 2013 12:05)

Цікаво, а наш мер якої думки?

Мэры настроены решительно: "К власти прошли бандюки на всех уровнях. Готовится силовой вариант"
http://censor.net.ua/news/240875/mery_nastroeny_reshitelno_k_vlasti_proshli_band
yuki_na_vseh_urovnyah_gotovitsya_silovoyi_variantДодав - Люда (14 апреля 2013 20:11)

До пп. Ковача, міського голови, Кулі, директора ЗОСШ 1, директора ПТУ, Декета, вуличного депутата.
Звертаються мешканці вул. Вайди
Велике прохання організувати прибирання вулиці, а також провести виховну роботу з учнями школи і ліцею(ПТУ) на тему "Де потрібно викидати сміття". Наша вулиця стала самою грязною вулицею в місті, і більша частина вини за це - на учнях школи і ПТУ. Свої перекури, перекуси і перевипивони вони роблятьу різних закапелках біля наших будинків і при тому безмірно смітять. Своїми зусиллями ми прибираємо прибудинкові території ( хоч і платимо за це п. Деяку), але постійно прибирати всю вулицю ми не в змозі. На це в нас є комунальні служби. Також пропонуємо організувати прибирання і силами учнів в надії на те, що будуть менше смітити. Прибирання раз в рік проблему засміченості нашої вулиці не вирішить.Додав - елеонора (8 апреля 2013 17:32)

тячів це прикрасне місце але в ньому не хватає розвах для дітей зробили би там клуби дитячі розважальні компликси.....Додав - Громадянин (22 марта 2013 22:40)

Люди,жителі 5ти поверхових будинків,де є проблеми з покрівлею!ЛЮДИ не чекайте що ЖЕК або ще хтось прийде вам ремонтувати покрівлю...вони плювати на нас хотіли.Пишіть в прокуратуру і секретеріат презедента тільки після цього вони хоть щось будуть робити.НЕ СИДІТЬ І НЕ ЧЕКАЙТЕ!Вони роблять все те що нікому не потрібно нууу наприклад нова будівля міської ради ...що!?Дитячі майданчики на якими ніхто не користуется,не вірете?Сходіть і подивітся там нікого ніколи немає. Воно мені не потрібно!А вам!?Будете сидіти і чекати?Чекати поки ваш будинок не впаде вам на голову?Піднімаєтесь Громадяни Украіни и захищайте ваші права!Все це вони зробили ЗА НАШ РАХУНОК!ЗА НАШІ ПОДАТКИ!
Після зверненя в ЖЕК с бажанням розібратися "По тихому" нам просто сміялись в лице ...була написана заява в прокуратуру и був зроблений дзвінок в Секретеріат Презедента і тільки після цього прийшла представник ЖЕК`у ...зробила огляд пошкоджень насенений стихією,навіть зробили заміри,після цього була умовна обіцянка що нададуть матеріал ...Що ж ...чекаємо розвитку цієї ситуації.
ЖЕК ПОРУШУЄ ЗАКОН - НІЧОГО НЕ БУДЕТЕ РОБИТИ ВАШ БУДИНОК ПРОСТО ВПАДЕ ВАМ НА ГОЛОВУ!
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1875-15/pageДодав - Павло (17 февраля 2013 16:27)

До Михайло (19 січня 2013 21:20): будьте уважнішими, і зрозумієте, що тут на питання ніхто не відповідає. Пишіть офіційні запити в міськраду, так буде більше толку.Додав - Михайло (19 января 2013 21:20)

Чому мешканцям міста Тячів нічого не повідомляється про план розширення міста, ба навіть про те, що зовсім скоро буде сесія на якій прийматимуться рішення щодо виділення земельнтх ділянок????? І наступне питання на якій основі та які фактори будуть враховуватися депутатами при приіняті таких рішень???Додав - Світлана (18 января 2013 15:50)

Пропоную кандидатуру на "Почесний громадянин м.Тячів" Бейреша Людвика Людвиковича, вчителя фізкультури, депутата міської ради. Або Мейсарош Георгіни Юріївни, також вчительки (угорської мови та літератури, завуча), депутата міської ради...Додав - Алла (28 декабря 2012 11:23)

Вітаю нашу міську раду з новосіллям.Бажаю плідної роботи у новому приміщенні.З Новим роком та Різдвом Христовим!. Шановні наші депутати,турбуйтеся про наше красиве місто та не забувайте про щоденні турботи простих тячівців!Додав - Марина (20 декабря 2012 14:59)

Зовні Тячів гарний, але в середині - це просто жах!
Приведіть до ладу РОДДОМ!! Немає умов!!!!! Ставлення жахливе! Їжа і все інше з тараканами! АНТИСАНІТАРІЯ!Додав - Оникс (26 октября 2012 12:54)

Добродій, такі звкрнення потрібно писати в міліцію.Додав - Добродій (25 октября 2012 17:55)

Перевірте, будь-ласка законність(або незаконність) дій громадянина Ковач І.І., який проживає по вул. Виноградівській, який НЕЗАКОННО привласнив і загородив територію в кінці вулиці для САДУ перед хатою, яка по плану розвитку міста є проїздною дорогою, нагло залив забор, зробивши тупіковою вулицю, нікого не питаючи чи можна чи ні! А депутати вулиці це все бачать і тихенько прикривають...Додав - Павло (23 октября 2012 20:03)

Треба перевірити не тільки рівень знань, а ще й адекватність деяких представників освіти Тячева. Так, нещодавно завітав до школи №1, де розмістилася моя виборча дільниця, щоб внести необхідні зміни до реєстру. І "пощастило" мені зустрітись в коридорі з паном Сорокою, який чи то завуч, чи то вчитель в цій школі. На моє прохання пояснити, де знаходиться комісія, він почав розпитувати, хто я такий. Отримавши у відповідь, що я - виборець і прийшов вирішити свої справи, цей нахаба замість того, щоб надати потрібну мені інформацію, заявив, що він тут всіх знає, а я йому не знайомий, і допомоги не дочекаюся. На додаток ще й кинув мені в спину: "Ти свабодєн!". І це все відбувалося у школі, серед дітей, яких цей "педагог" повинен навчати ввічливості і доброзичливості. На щастя, одразу ж з'явився директор школи, який все пояснив без зайвих коментарів, і я таки отримав потрібну допомогу. Але неприємний осад від такого діалогу з "люб'язним" освітянином Сорокою залишився на цілий день. Чесно кажучи, мені жаль дітей, яких довірили цьому дядьку.Додав - Анонім (15 октября 2012 04:00)

Прошу відділення освіти Тячівської РДА перевірити рівень знань вчителів
в усіх учбових закладах, заради забезпечення гідних кадрів для розбудови нашої держави, та для облегшення подальшого навчання у ВУЗ-ах. Особливо вчителів іноземних мов].Додав - Іван (7 октября 2012 15:44)

Нелюди в місті Тячів Закарпатської області.


Кожний день чуємо по телебаченню, що не має ні людського, ні Божого закону який би позволяв людям знищувати тварин.
Мільйони доларів по всьому світу даються для їх захисту. Створюються організації які борються з мародерами. Людей судять за вбивство тварин.
А що робиться у нас в маленькому мальовничому містечку Тячів Закарпатської області?!
6 жовтня 2012 року в Тячеві виловлювали і вбивали собак. Правда слово «вбивали» не дуже підходить під то що з ними робили. Їх знищували на очах у жителів Тячева, на очах в маленьких дітей.
Люди говорять про один жахливий випадок свідками якого були й малі діти.
Біля ринку по вул. Голлоші цигани яким дозвіл на виловку собак було надано місцевою владою Тячева, зловили собаку яка вже повинна була з дня на день народити. Собаку яка не була бездомна, а, яка роки вже «сторожила разом з сторожом» на ринку. Яка не могла не то що бігати, а ледви вже ходила. Вони накинули їй дріт на шию, почали душити. На гавкіт собак які раніше були виловлені циганами та на звуки які від болю виривалися в жертви мародерів повибігали люди, які почали боронити нещасну тварину, всю в крові, і вирвали з рук циган ту палку, а дріт залишився на шиї собаки і вона нещасна знову спробувала втекти. І що ж на вашу думку робиться далі? Нещасну тварину на очах в людей, серед білого дня добивають лопатою.
Хочеться сказати, крикнути, та чи люди ви????
Хочеться запитати в місцевої влади, в так любимого містом мера Тячева Ковача І., хто дав вам дозвіл на це ?
Назвіть закон людський, Божий, чи може ваш, де написано що тварин можна так знищувати, вбивати.
Назвіть цей закон жителям Тячева.
Хотілося б закликати не байдужих людей до допомоги. Допоможіть бідним тваринам, бо їх й дальше будуть знищувати в Тячеві.
Хотілося б почути що сталося з другими собаками яких також зловили, їх також так вбивали????
Цікаво чи можуть люди які це робили, і люди які давали на це дозвіл спокійно спати, тому що ми, ті хто це бачив чи чув не можемо. Наші діти побачивши цей жах не можуть дивитися на собак, як їм з цим жити????Додав - Ростислав (25 сентября 2012 22:20)

Будь ласка, зверніть увагу на стан довкілля позаду універмага. Сміття повсюди, бите скло, порожні пляшки - неприємно проходити. Чи можна з цим щось зробити ?
P.S. Дякую керівництву міста за укладення плитки між фонтаном і "Оптикою". Буде шкода, якщо п.Ковача переведуть на інше місце роботи, над цим теж треба замислитися і берегти таку Людину.Додав - Паша (22 сентября 2012 18:37)

Оля, підтримую! Це ганьба для організаторів, кожний рік одне й те саме, тим більше російська попса, яка взагалі нікому не потрібна. У нас в країні є дійсно талановиті гурти та виконавці, які роблять якісний продукт. А ви нам привозите на день нашого міста всілякий непотріб. Ганьба!Додав - Таня (18 сентября 2012 17:05)

Підтримую! там дороги просто ужас. Лазівська то Страх.Додав - Люда (18 сентября 2012 17:03)

Зверніть Вашу увагу на стан доріг будь-ласка Вул.Лазівська,Тячівка. Неможливо проїхати дороги Катастрофа!!!!!!!!!!!!!!!Додав - Оля (16 сентября 2012 17:24)

дуже здивувало оголошення ,що на день міста приїдуть російські співаки,такі як Маліков і Самоцвєти,тим більше не в перший раз. В нас що немає українських виконавців і колективів? я особисто проти їх участі,я рахую себе патріоткою України і дуже би хотіла бачити і чути в місті саме українських виконавців,ось так.думаю, багато хто мене підтримаєДодав - nadia (16 сентября 2012 17:16)

а ще пропоную кандидатуру отця Петра Криніцкого на номінацію почесного громадянина міста Тячів 2012Додав - Надя (16 сентября 2012 17:13)

пропоную кандидатуру отця Йосипа Штогрина,священника греко-католицької громади м .Тячів в номінації "Почесний громадянин міста 2012"Додав - Наталiя (16 сентября 2012 12:11)

Підтримуємо у номінації "Почесний громадянин міста 2012р." Ковача Івана Івановича

Додати свій відгук:

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Відгук:
Полужирный Наклонный текст Подчёркнутый текст Зачёркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищённой ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введіть код:
© Тячів 2010р.
Тячівська міська рада
Розроблено -