» » Ваші відгуки та пропозиції

"Ваші відгуки та пропозиції"

      


Додав - Іван (9 мая 2017 19:49)

Доброго дня. Хочу запропонувати ідею покращення нашого рідного міста і взяти це до уваги!
Аналізуючи м.Тячів. Прогулюючись кожен може помітити, що центр нашого міста насичений великим потіком автомобілів та їх паркування. Простір для прохожих не всюди такий-який міг би бути. У нашому місті мало простору для відпочинку і це в самому центрі, але багато простору для автомобілів. Не забувайте, що наше місто є Туристичним! Слід пам’ятати, що туристичне місто правильно зплановане (практично, красиво, не дорого + має свою цікаву історію), а наше місто й не одну, а декілька історій своїх має і це може нести великі прибутки нашому місту.
А тепер наведу приклад як можна покращити наш могутній Тячів.
Сказав би що це дуже сміливий крок, адже над таким проектом потрібно посидіти від 2-х до 3-х місяців, а це є «повне» перекриття вул.Незалежності від КОМІНВЕСТБАНКУ по ПАНІ МАРІЯ, та зробити паркінг для авто. Перекриваючи таким чином вулицю головну ми створюємо площу для місцевих та туристів з багатьма відпочинковими, цікавими, історичними зонами і т.п.
Знаючи що в нашому місті ніколи не скучно (різні розважальні, творчі, відпочинкові і т.п. заходи відбуваються). Для прикладу візьмемо скульптури які неподалік від центральної дитячої площадки. Мало хто знає чому саме такі скульптури і чому вони взагалі там. Так вот: «Скульптори натхненно намагались увіковічнити неповторну красу й самобутність древнього міста, прикрасити його філософськими, міфічними, природними мотивами, надати місту витонченого мистецького шарму… Аби перетворити брили новоселицького мармуру на історію першого «Диво-каменю» в Тячеві.» Чому б не вказати біля скульптур хоча б таблички значень цих скульптур (думаю, що вже цікавіше буде прогулюватись і читати.
Є ще один випадок про який ніде не згадується у місті, хоч це є історією нашо міста і це є наш МІСТ, який поєднував колись малу Тячівку. То чому б не відрізати від моста кусочок і зробити з того куска металу + моноліт – пам’ятку в центрі? + зпланувати маршрут до моста і зробити оглядову площадку на певній відстані, провести не велику реставрацію моста, що куштуватиме «ящик водки» і проводити фотосесії туристам, які матимуть змогу ступити на цей міст за малу кількість коштів. Що й даватиме прибуток м.Тячів і даватиме змогу й надалі покращувати його.
Хотілось би, щоб відкрився конкурс в м.Тячів на його покращення. Щоб могли бути учасники архітектори, дизайнери та жителі міста, щоб реклама була хороша. Я впевнений що знайдуться люди в участі масштабного проекту м. Тячів: красиво, практично та дешево! З радістю сам візьму у цьому участь і маю на це бажання.
Дякую за увагу!
Бібен І.В.Додав - Шарі (8 апреля 2017 20:32)

1 Цікаво , хто додумався так намалювати пішоходні переходи на перехресті вул Нересенськоі та Голлоші. Де має стати водій , коли пішохід переходить дорогу? 2 на круговому русі в кінці вул Кошута біля пармена треба зробити кільце головним ( навіть ВР прийняла відповідний закон).Додав - Постраждалі (11 февраля 2017 23:04)

Продовження до посту, що написаний нижче.
Через годину на допомогу приходить бабуся з стрийом, одразу бачать, що тут потрібна реанімація, просять "жіночок" викликати реанімаційну бригаду, а у відповідь " таке рішення має приймати лікар", то ж що ви чекаєте, звоніть негайно лікарю " а він не відповідає". Розуміючи, що так далі продовжуватися не може стрий сам іде в реанімацію - відмова, другий раз - відмова, після ночі катування над дідусем , іде третій раз уже під ранок, із сльозами на очах, благає, щоб його забрали. Побачивши пацієнта, лікар реанімації приймає рішення негайної!!! госпіталізації в реанімацію, але перед тим засипає медсестер питання про стан пацієнта, але вони, звичайно, нічого відповісти не можуть, бо спали.
В реанімації одразу стало легше, подача кисню, заспокоїла потреби легень і мозку, температура тіла, яка була 40 С, знизилась до нормальної. Через добу дідусь покинув цей світ, з великим сумом це зараз пишу, але хоч останні години свого життя не мучився і це вже добре.
Невже ви, шановний медперсонал неврологічного відділення лікарні в м. Тячів, маєте право вирішувати кому в яких муках помирати???!!!
Невже вам держава платить гроші, щоб ви "стомлені відпочивали"? Та яка держава, а пацієнти, які готові віддати останнє, щоб хоч чимось їм допомогли. Вам не ганьба взяти гроші від родичів хворого і піти спати???!!!
Ще один нюанс, який мене засмутив, хоча це слово тут не доречне, поступивши в приймальне відділення ми близько двох годин чекали поки напишеться історія хвороби і лікар прийме якесь рішення щодо лікування. Це нормально? Це ж скільки втраченого часу?!!
А про умови у відділення слів не підібрати, це вже окрема довга історія, основне це жахливий туалет і відсутність єдиного ліжка з можливістю припідняти тулуб пацієнта, а це так важливо, для того, щоб набряк мозку не поширювався. Але ж "висококваліфіковані" лікарі цього незнають. Може скажуть у лікарні нема грошей? Знайшлись люди, на щастя, які піднімуть і це питання.
Наша сім'я готова б змиритися з лікарською помилкою, бо лікарі ж теж люди, не Боги. Але з такою халатністю лікарів - ніколи!!!!Додав - Постраждалі (11 февраля 2017 23:02)

Неврологія Тячів - лікування чи катування?!
Вчора похоронили мого дідуся, який помер від інсульту. І дуже хочеться поділитися з вами нашим горем, щоб більше жодна людина не помирала в таких муках.
Почну з самого гіршого, після двох днів перебування в цьому відділенні у дідуся почався набряк мозку (це вже зараз ми це розуміємо), і в нього з'явилася задишка, але на це ніхто не звертав увагу на протязі цілого дня. Ввечері прийшов лікар Божа А. І., зайшовши у палату прокоментував побачине " Це тільки початок, він ще не в таких муках буде помирати", розвернувся і пішов, у дідуся тільки сльози потекли по обличчю, бо говорити і рухатись самостійно він не міг, при цьому всьому у палаті були інші пацієнти після інсульту, яких теж це чекає.
Вночі, коли мій тато залишився один з важкохворим дідом, почався ад, повітря йому не вистачало зовсім, він храпів, свисти з його грудей чути було в інший кінець відділення, вся слиз потряпляла в дихальні шляхи, а він не міг, навіть, прокашлятись, бо вся глотка була паралізована. Тато, людина, яка не має зовсім ніякого відношення до медицини, приводив в свідомість дідуся, сам витягував слиз з його рота одною рукою, бо іншою тримав його спину у вертикальному полеженні. І постає питання, де були медсестри ? А вони відпочивають, бо стомлені і допомогти нічим не можуть.Додав - вікторія (26 января 2017 15:25)

шановний пан ковач дуже прошу приняти до уваги сімю кулішенко там батьки постійно пють і знушаються над дітьми двое старших дівчат тяшко працюють на роботі дуже прошу вас проконтролировати цю сімю!!!!!Додав - Cthusq (30 декабря 2016 17:37)

PS А хіба брехня з боку завідуючої є безпечне середовище для виховання дітей?Додав - Сергій (30 декабря 2016 17:20)

Вельмишановні пан Ковач І.І. та пан Клебан І.Я.
Вибачте не можу промовчати, дякуючи Вашому рішенню по моїй заяві маю ще раз можливість поспілкуватися з Вами в заочному режимі.
Підставою для звільнення Вельмишановні Чиновники, я був би згоден Якщо б у тому що я матюкався не було вини самої завідуючої, Вона знала про конфлікт але чомусь не прийняла ніяких дій до припинення конфлікту, а тільки говорила мені «не звертайте уваги», і ще час на протязі якого мене можуть покарати за дане порушення шість місяців а не майже рік. Тим більше що моєї пояснювальної що до даного інциденту нема. Питання чому тому що в даному моменті факти підтасовувались і звільняли мене не за те що я матюкався а за те що пані прийняла свого чоловіка на роботу а я відмовився робити все підряд за пів посадового окладу електрика, панове носити свій інструмент свердлити стіни красити білити і т.д. вибачте воно мені не окуповується.
Питання жінки коллеги а як треба з ними поводитися? Щось я не бачив ніде в законодавстві як треба з ними поводитися, я що їх повинен на руках носити. Це раз, два кожен дістає таку повагу на яку заслуговує, і моя повага до Вас пани чиновники після цьої розборки дуже зменшилася, по діях кожному. Тому що згідно Вашого листа я винен в усьому сам, і хамське поводження зі мною других я маю терпіти бо то жінки…
Вибачте що не зміг промовчати. Причин для звільнення пані завідуючої є дуже багато, хоч ви не зробите нічого для цього.
З залишками поваги до Вас ВиноградовДодав - Вікторія (15 декабря 2016 10:46)

Добрий день. Прошу звернути увагу на насип буд. матеріалу (який стоїть там не один місяць), що знаходиться на тротуарі по вулиці Червоноармійська на впроти магазину "Каштан". Він заважає пішоходам а особливо школярам, які йдуть або повертаються зі школи. Щоб обійти насип потрібно вийти на проїзжу частину, яка знаходиться на різкому повороті. Нещодвано на моїх очах, школяр що повертався зі школи підслизнувся та впав на проїзжу частину, хвала Господу, що не сталося трагедії.Додав - Вікторія (15 декабря 2016 10:36)

Добрий день. Прошу звернути увагу на насип буд.матеріалу ( який стоїть там не один місяць), що знаходиться на тротуарі по вулиці Червоноармійській на впроти магазину "Каштан".Цей насип заважає пішоходам, а особливо школярам, які йдуть або повертаються зі школи. Щоб обійти насип потрібно вийти на проїзжу частину, яка є дуже небезпечною так як знаходиться на різкому повороті. Нещодавно на моїх очах, школяр що повертався зі школи, підслизнувся та впав на проїзжу частину, хвала Господу, що не сталося трагедії.Додав - Сергій (26 ноября 2016 16:53)

Вельмишановний пане Клебан І.Я.
Отримав Вашу відповідь на моє звернення до пана голови Ковач І.І. , мушу визнати що Ваше розслідування проведене неякісно і нагадує відписку «радянських часів». Чомусь Вами вислухана лише одна сторона конфлікту без присутності другої сторони. Може зараз так заведено брехню завідуючої мені вважати правдою, і керувати дитсадком на основі «нашіптувань на вухо» але ми мабуть не того добивались і на майдані теж. Я не буду перечислювати все що пані завідуюча витворяла і якщо Ви рахуєте що брехня то є добре то я думаю що Господь Вам суддя. Але я лишаю за собою право на адекватні дії з мого боку.
З повагою до Вас ВиноградовДодав - Городянин (25 августа 2016 15:02)

В будинку № 10 по вулиці Незалежності тиск води у мережі водопостачання занизький для нормального користування водою, ще з липня місяця 2016 року. В ВУЖКГ кажуть що "все нормально" (так для них нормально й дуже непогано), а побутові прилади з водообігріву від таких норм не працюють та ламаються. До кого звертатися за компенсацією шкоди завданого такими "нормами" з водопостачаня.Додав - Tamila (29 июля 2016 20:54)

Доброго дня.Ми дістали земельну ділянку як молода сім"я в урочищі "Елевен"..Хочу запитати, чи будуть виконуватись якісь роботи для створення умов для будівництва, а саме - проведення електромережі потрібної потужності, прокладання дороги для заїзду на поле.На даний час не створено ніяких умов для будівництва,проте встановлені строки та арендна плата.2pДодав - Олеся (6 июля 2016 16:53)

Як нараховується плата за тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами?Додав - Олена (1 июня 2016 16:41)

Скажiть будь-ласка, що потрiбно для вступу в Тячiвський лiцей?Додав - Лоці (14 мая 2016 12:19)

Будь ласка, поставте знаки "пішоідний перехід " та намалюйте зебру біля Колоса та коло Феєріі , доки когось не збив автомобіль. Пропоную зробити коло Майстра невелику кільцеву розвязку, бо місце дуже небезпечне.Додав - Василь (23 апреля 2016 06:41)

Коли вже Прокуратура району наведе порядок в ДП Ламелла? Там ніякі Закони взагалі не дотримуються. Люди працюють як раби по 12 годин на день. З вихідних - тільки неділя. Травматизм на даному підприємстві - просто ужасний, але НІХТО і НІКОЛИ не отримав страховки.Додав - Тіберій (7 февраля 2011 18:39)

До уваги відвідувачів!
Просимо подавати свої пропозиції, відгуки, цікаві фото та текстові матеріали... для розміщення на сайті..

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -