» » У Тячеві відбувся перший офіційний матч першості Закарпатської області з футболу       

У Тячеві відбувся перший офіційний матч першості Закарпатської області з футболу

21 квітня у місті Тячів, на місь­кому стадіоні імені Л. Бийреша, відбу­лося урочисте від­криття першості За­карпатської об­ласті з футболу та пер­ший офіційний фу­тбольний матч аматорських ко­манд першої ліги сезону 2013 року. Вже по обіді на стадіоні зі­бралось чимало вболівальників та люби­телів футболу, адже розпо­чали цьогоріч­ний футбольний се­зон юнацькі ко­манди «Тячів»-«Ко­паня»: матч закін­чився з рахунком 2:0 на користь тячі­вців.

Заступник голови правління спортивного клубу «Тячів» Тіберій Степанович Мийсарош привітав уча­сників матчу, вболі­вальників та гос­тей міста із ваго­мою спортивною по­дією у місті Тячів – відкриття першо­сті Закар­патської області з футболу серед аматорських команд першої ліги сезону-2013. Він також повід­омив, що у цьогорічній обласній пер­шо­сті беруть участь 12 аматорських команд. А саме: чотири команди Тя­чівського району (Тячів, Тере­сва, Ві­льхівці, Терново), дві ко­манди Хуст­ського району (Ви­шково, Золота­рево), чотири ко­манди Рахівського району (Ясіня, Рахів, Косівська По­ляна, В. Бич­ків) та по одній команді з Виног­радів­ського (В. Копаня), Міжгір­ського (Міжгір’я) районів. Розпо­чати фут­больний сезон-2013 За­карпатсь­кої  області мали честь футбольні ко­манди СК «Тячів» (Тячів) та ФК «Ко­паня» (В.Копаня), а саме у мі­сті Тя­чів.

 Відтак всі команди вишику­ва­лись на футбольному полі, а капіта­нів команд-учасниць за­просили під­няти Державний пра­пор України під звучання Держа­вного Гімну. Після урочистої це­ремонії відкриття до учасників команд, вболівальників та гостей міста з вітальними словами зве­рнувся Тячівський міський го­лова Іван Іванович Ковач. Міський го­лова привітав усіх присутніх із святковим днем, якого з нетер­пін­ням чекали всі – відкриття че­мпіо­нату області з футболу. «Спортивне свято завітало у наше місто і не­абияк приємно, що перший матч чемпіонату від­бувається саме в Тя­чеві. Бажаю вам, шановні футболі­сти грати так, щоб не було соромно за себе, за команду,  за вид спорту, який ви обрали. Вболівальникам – позитивних емоцій, суддям – безза­перечного суддівства. Всім –  пре­красного свята, яке трива­тиме від сьогодні й до жовтня. У добру путь, футбол на Тячів­щині!», – бажав І.І. Ковач.

Вітав присутніх на спортивному святі на­ча­льник команди СК «Тя­чів», Почесний громадя­нин міста Тя­чів Степан Андрійович Талапко, який відмі­тив, що як фу­тболісти, так і вболіва­льники з нетерпінням чекали цього дня – від­криття першості з фут­болу. Степан Андрійович побажав гра­вцям двох ко­манд показати змісто­вну гру, отри­мати масу приємних вра­жень та всього найкращого.

Настав довгоочікуваний момент – учасники футбольних команд «Тя­чів»–«Копаня» розпочали перший матч чем­піонату області з футболу. Без перебі­льшення можна сказати, що побажання футболістам та вболі­валь­никам здійс­нилися. Гравці обох команд показали неабияке бажання перемогти, старан­ність, завзятість  та любов до футболу. Під час матчу було чимало гострих мо­ментів, які по­дарували вбо­лівальникам масу при­ємних емоцій – переважно атакували футболісти СК «Тячів», на­полегливо проводячи голи у ворота гос­тей, не даючи можливість суперникам відігра­тися. Провели голи такі футболі­сти СК «Тячів»: Павло Ве­ле­ган, Степан Міще­нко, Євген Демиде­нко. Матч закін­чився з ра­хун­ком – 3:0 на ко­ристь гос­подарів поля. Таким чином гравці СК «Тячів» по­казали належну гру та до­вели єд­ність ко­манди у пра­гненні до пере­моги.

Другий матч че­м­піонату області з фут­болу тячівська ко­манда гратиме на виї­зді – у місті Між­гір’я: 28 квітня СК «Тячів» зустрінеться з ФК «Верховина» (Між­гір’я).           

           Іванна Фі­цай
скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -