» » Тячівські тенісисти показали відмінні результати

Додано: 7-05-2012, 11:19 | Переглядів: 984

27–29 квітня у Тячеві відбулася першість області серед ДЮСШ з тенісу. Щоб продемонст­ру­вати власну майстерність та на­вики у захоплюючому виді спорту на тя­чівських кортах зустрілося 90 учас­ників змагань. Вихованці відді­лення тенісу Тячівської ДЮСШ у рі­зних ві­кових категоріях показали хороші вміння та першокласну під­готовку. За результатами змагань визначено переможців й призерів обласної першості. Чимало юних тенісистів нашого міста перекон­ливо підкорили переможні висоти змагань з  даного виду спорту, що викликало відрадне захоплення у їх тренерів.

Тячівські тенісисти показали відмінні результати

Дівчата до 10 років: І місце ви­бо­рола Глібчук Мирослава,  ІV мі­сце – Гайдукова Валерія. Серед ді­вчат у віковій категорії до 12 років І місце здобула Левицька Романа, ІІ місце – Пилип Даніелла, ІV місце – Фіцай Домініка. Дівчата до 14 років: І місце – Пузик Юлія, ІV місце – Поп Корне­лія. У віковій категорії дівчат до 16 років друге місце посіла Цубера Валерія. Під час зма­гань хороші ре­зультати дівчат при­множили успіхи юнаків: ІІІ місце ви­боров Щигель Ро­ман - в.к. до 14 ро­ків; ІІІ місце – Шлаєр  Ростислав, ІV місце –  Гунда Василь – в.к. до 16 років.

30 квітня – 6 травня тячівські те­нісисти стали учасниками Всеук­раїн­ського юнацького турніру ІІ ка­тегорії з тенісу «Пам’яті  Ф.Г.Кулечка», який проходив у м.Львів. Турнір з тенісу зібрав ве­лику кількість поціновува­чів даного виду спорту, юних спорт­сменів, загалом – 150 учасників. Відрадно, що наші тенісисти також показали відмінну майстерність і порадували та­кими  результатами: І місце Глібчук Ми­рослава (в.к. до 10 років); ІІ місце у парному розряді здобули Пузик Юлія (Тячів)  – Самойлова Анас­та­сія (Ужгород) (в.к. до 14 років).

«Тячів» вітає юних спортсме­нів із плідними здобутками  та ба­жає їм подальших успіхів і нових перемог.

Людмила Кричфалушій

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.