» » Працівники навчальних закладів Тячівщини змагались за першість району з настільного тенісу       

     Працівники навчальних закладів  Тячівщини змагались за першість району з настільного тенісу Працівники навчальних закладів  Тячівщини змагались за першість району з настільного тенісу

     Минулого тижня у Тячеві відбулася спортивна подія, що не тільки стала знаковою у житті району, бо відбулася на такому масштабному рівні вперше, а й завоювала неабиякий інтерес се­ред працівників загальноосвітніх шкіл Тячівщини. Цього дня у спортзалі Тя­чівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.В.Гренджі-Донського проходили змагання на першість району з насті­льного тенісу між працівниками зага­льноосвітніх навчальних закладів. Пе­ршість району проходила напередодні Дня захисника Вітчизни, тож її симво­лічно було присвячено цьому дню. Для участі в змаганнях з’їхалося біля 40 учасників. Продемонструвати свою майстерність у грі з настільного те­нісу, позмагатись з колегами та про­явити волю до перемоги виявили ба­жання працівники шкіл із різних куточ­ків нашого району, зокрема: Вонігова, Дубового, Усть-Чорної, Буштина, Ру­ської Мокрої, Вільхівських Лазів, Ло­пухова, інших населених пунктів і, звичайно, з  центру змагань – Тячева. Організатори відкритого чемпіонату  – сектор з питань фізичної культури та спорту управління освіти, молоді та спорту Тячівської РДА – подбали про те, щоб першість пройшла на відпові­дному рівні, а учасники та переможці отримали масу задоволення, призи і пам’ятні нагороди про цю спортивну подію. 

     Змагання розпочалися з хвилини мовчання на честь  загиблих Героїв Майдану.

     На старті змагань учасників вітав завідувач сектору з питань фізкуль­тури та спорту управління освіти, мо­лоді та спорту Тячівської РДА Василь Герчак,  який побажав усім хорошої гри, а найкращим гравцям змагань – перемоги.

     Запекла боротьба за переможні місця точилась майже впродовж чо­тирьох годин. За перебігом змагань уважно слідкували присутні. Чіткість зіграних тенісних партій, їх хід та під­сумкові результати відстежували го­ловний суддя змагань З.Й.Сенек та суддя С.С.Талапко. Успіху досягли  найкращі! Як ведеться у спорті, фаво­ритам змагань дістались  заслужена увага, пам’ятні кубки, медалі та призи, всім іншим учасникам – вдячність за проведену гру, спортивний запал і хороший настрій.

     У церемонії нагородження пе­реможців взяв участь голова Тячів­ської райдержадміністрації І.В.Бринзяник, який щиро привітав зі спортивною подією  представників такого інтелігентного виду спорту як теніс. «Приємно, що такі змагання відбулися в нашому районі.  Прове­дена першість з настільного тенісу серед працівників шкіл району – це хороший старт. А тому бажаю всім вам успіху в особистому житті, на­тхнення в роботі та тривалого життя у спорті, щоб  він приносив вам за­доволення, добре здоров’я, приємні події й нові спортивні перемоги», – сказав І.В. Бринзяник.

     Під час церемонії нагородження переможці змагань отримали кубки, медалі, дипломи відкритого чемпіо­нату з настільного тенісу серед пра­цівників загальноосвітніх шкіл та ексклюзивні майки. Результати зма­гань наступні.

    Серед жінок І місце здобула Ганна Куліш; ІІ місце виборола Ан­жела Ладані; ІІІ місце посіла Тетяна Черевко. За волю до перемоги гра­мотою РДА нагороджено Ганну До­бош, Еріку Ком’яті.

     У категорії серед чоловіків за 50 років: І місце здобув Іван Максим­чук; ІІ місце – Степан Монич; ІІІ мі­сце – Юрій Орос; ІV – Михайло Про­цюк; V  – Роман Романішин.

     Церемонію нагородження про­довжили керівник апарату райдер­жадміністрації  Дмитро Онуфрій та завідувач сектору з питань фізкультури та спорту Тя­чівської РДА Василь Гер­чак.  

     У категорії серед чо­ловіків до 50 років: І місце виборов Василь Крегул; ІІ місце – Іван Сойма; ІІІ місце – Михайло Ломпей. Грамоту райдержадміністрації за волю до перемоги отримав  Василь Буга.

     Про проведений чемпіонат з на­стільного тенісу резюмував завіду­вач сектору з питань фізкультури та спорту  райдержадміністрації Ва­силь Герчак: «В нашому районі хо­роші традиції розвитку настільного тенісу. Приємно, що вони продов­жуються з ентузіазмом та новою хвилею. Один із ініціаторів цієї справи С.С.Талапко, який популяри­зує даний вид спорту в районі, дбає про його розвиток, а разом із тим тренує вихованців відділення насті­льного тенісу Тячівської ДЮСШ. Він, до речі, є одним із ініціаторів прове­дення першості району». 

     Учасники відкритого чемпіонату з настільного тенісу чудово провели час, доклали свої бажання та здо­ров’я, показали любов до спорту і завершили змагання на оптимістич­ній ноті: «Всі ми чемпіони!». 

Людмила Кричфалушій

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -