» » Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земель міста Тячів       

       Розглянувши технічну документацію про нормативну грошову  оцінку земель міста Тячів розроблену державним підприємством «Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», з метою забезпечення економічного регулювання земельних відносин в м Тячів, визначення розмірів плати за користування землею, керуючись ст.201 Земельного Кодексу України, статтями 15,18,20 Закону України "Про оцінку земель"№1378-4 від 11.12.2003р., п.34 ч.1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постановою Кабінету Міністрів України №213 від 23.03.1995р. «Про методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів», одинадцята сесія 6-го скликання Тячівської міської ради

в и р і ш и л а :

      1. Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земель міста Тячів, розроблену державним підприємством «Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

      2. Затвердити базову вартість 1 кв.м землі, становить 60,84 грн/кв.м.

      3. Визначення кожного з локальних факторів для окремої земельної ділянки проводити на основі карти впливу локальних факторів оцінки.

      4. Ввести в дію дане рішення з 01.06.2012 року.

      5. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Тячівської міської ради від 10 червня 2004 р. №341 "Про затвердження грошової оцінки земель м. Тячів" з дня введення в дію цього рішення.

      6. Розгляд спірних питань, пов`язаних зі сплатою орендної плати та земельного податку, здійснювати постійною комісією міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, торгівельного та побутового обслуговування населення, розвитку підприємництва.

      7. Платникам земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності (крім громадян) при поданні податкових декларацій до органів державної податкової служби м. Тячів починаючи з 2012 року застосувати нормативну грошову оцінку земель міста Тячів, яка затверджена цим рішенням.

      8. Пропонувати Управлінню Держкомзему в м. Тячів та Тячівському р-ні. Закарпатської області забезпечити оформлення та видачу витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

      9. Рекомендувати державній податковій службі м. Тячів при отриманні від орендарів земельних ділянок інформації про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки, надавати копії витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку до Тячівської міської ради для визначення розміру орендної плати за землю.

     10. Опублікувати дане рішення на офіційному сайті м. Тячів та міській газеті «Тячів».

     11. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних ресурсів, розвитку міста та села, екології, охорони навколишнього природного середовища  (голова  комісії Герич П.В.) та постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів, торгівельного побутового обслуговування населення, розвитку підприємства (голова комісії Кричфалушій І.І.).

                  

                     Міський голова                                                                                                      І.І.Ковач

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -