»

       

Розглянувши подання Тячівського виробничого управління житлово-комунального господарства від 21 грудня 2016 року за № 49 щодо погодження скоригованих тарифів у зв’язку з підняттям рівня мінімальної заробітної плати  і підвищенням вартості електроенергії та керуючись положеннями частини 10 статті 31 і частини 6 статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пункту 2 підпункту «б» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 липня 2012 року за №390,  виконком міської ради

в и р і ш и в :

    1.Відкоригувати  тарифи на житлово-комунальні послуги в населених пунктах Тячівської міської об’єднаної територіальної громади, встановивши їх на наступному рівні:


       

          З метою упорядкування розміру орендної плати, що зазначаються в договорах оренди та визначення механізму оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду (суборенду) та житловий найм, відповідно до підпункту 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, керуючись п.2 ст.28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010р. №1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 18.10.2016 р. №279 «Про прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України на 2017 рік», відповідно до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тячівської міської ради сьомого скликання на 2017 рік та оприлюднення розрахованих мінімальних вартостей місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості у міській газеті «Тячів» та на офіційному сайті міста Тячів – Тячівської міської ради за адресою www.tyachiv.in.ua, Тячівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

         1.Встановити мінімальну місячну вартість одного квадратного метра загальної площі нерухомості з урахуванням місця її розташування, інших функціональних та якісних показників при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території населених пунктів Тячівської міської об’єднаної територіальної громади у розмірах згідно додатку 1 до цього рішення (додається). 


       

З метою здійснення та реалізації покладених на органи місцевого самоврядування повноважень з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, відповідно до ст.ст. 7, 11, 31-32 Закону України від 11.09.2003 №1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», дванадцята (позачергова) сесія сьомого скликання Тячівської міської ради

в и р і ш и л а:

1.Затвердити зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тячівської міської ради на 2017 рік згідно додатку 1 до цього рішення   (додається).

2.Затвердити проект Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Тячів, сіл Тячівка, Руське Поле, Лази та Округла згідно додатку 2 до цього рішення (додається).

3.Затвердити проект рішення «Про встановлення мінімальної місячної вартості одного квадратного метра загальної площі нерухомості з урахуванням місця її розташування, інших функціональних та якісних показників при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території населених пунктів Тячівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» згідно додатку 3 до цього рішення (додається).


       

Зміст регуляторного акта
Мета підготовки
Період підготовки
Відповідальні за підготовку
Примітка
1
2
3
4
5
6
1.2

Регламент центру надання адміністративних послуг апарату виконкому Тячівської міської ради

 

1.Забезпечення надання

якісних адміністративних послуг населенню

Тячівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

2.Протидія можливим

корупційним діянням

посадових осіб

виконавчих органів

Тячівської ОТГ.

квартал 
2017
року
Депутатська комісія з питань 
прав людини, законності, 
депутатської діяльності і етики (Петер Е.Б.),
керуюча справами (секретар) 
виконкому міської ради (Решетар О.В.)
Закон України 
"Про адміністративні
 послуги» 

       

УКРАЇНА

ТЯЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Друга сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ  

від 10 грудня 2015 року № 24

м.Тячів

Про оприлюднення проекту регуляторного акту

  

       Відповідно до ст.9 Закону України «Про заходи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» друга сесія сьомого скликання Тячівської міської ради

 в и р і ш и л а :

     1.Оприлюднити проект рішення міської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості з урахуванням місця її розташування, інших функціональних та якісних показників при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території населених пунктів об’єднаної громади» на офіційному сайті Тячівської міської ради та в міській газеті «Тячів» (додається).


       

     ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням другої сесії сьомого cкликання    Тячівської міської ради від 10 грудня 2015 року № 15

План діяльності

Тячівської міської ради з підготовки регуляторних актів на 2016 рік


       

Про внесення змін та доповнень до Плану діяльності

Тячівської міської ради з підготовки регуляторних актів

на 2015 рік та до Положення про порядок передачі

в оренду громадянам земельних ділянок для будівництва

та обслуговування житлових будинків, господарських

будівель і споруд (присадибна ділянка)  у

м. Тячів та с.Тячівка.

 

  Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», тридцять четверта (позачергова)  сесія  шостого   скликання Тячівської міської ради 

в и р і ш и л а:

        1. Затвердити зміни та доповнення до Плану діяльності Тячівської міської ради з підготовки регуляторних актів на 2015 рік (додається).

          2. Вважати за доцільне внести наступні зміни до Положення про порядок передачі в оренду громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Тячів та с. Тячівка, затвердженого рішенням  двадцять восьмої (позачергової) сесії шостого скликання Тячівської міської ради від 25 червня 2014 року № 4131 «Про  затвердження в новій редакції Положення про порядок передачі в оренду громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у м. Тячів та с. Тячівка»:


© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -