» » Про розширення меж с. Руське ПолеДодано: 16-03-2017, 16:28 | Переглядів: 151
       

З метою сприяння соціально-економічному розвитку Тячівської об’єднаної територіальної громади, забезпечення повноти надходження до бюджету земельного податку та орендної плати за користування земельними ділянками на території с. Руське Поле, враховуючи потребу у виділенні  земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво та розвиток інфраструктури, відповідно до Генерального плану села, керуючись ст.ст. 6,8,10,12,174 Земельного Кодексу України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні”, тринадцята сесія сьомого скликання Тячівської міської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту відводу щодо розширення меж села  Руське Поле орієнтовною площею 1245,13 га згідно Генерального плану населеного пункту.

 

2. Виконавчому комітету міської ради виготовити проект відводу щодо розширення меж села Руське Поле та подати його на затвердження сесії Тячівської міської ради.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань земельних відносин та охорони природи (голова комісії Герич П.В.).

 

  Міський голова                                   І.І.Ковач 

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -