» » Тячівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад       

1. Начальника відділу містобудування та архітектури Тячівської міської ради, головного архітектора.

2. Провідного спеціаліста відділу організаційної, кадрової та інформаційної роботи апарату виконкому Тячівської міської ради.

 

Вимоги до претендентів:

 

       1.Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

      2.Вища освіта, спеціальність за фахом, освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр, спеціаліст. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років. 

 

Вільне володіння державною мовою, навики роботи на комп’ютері.

Заяви до участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

До заяви додаються :

<!-- [if !supportLists] -->-              - заповнена особова картка (форма П- 2ДС) з відповідними додатками;

<!-- [if !supportLists] -->-              - фотокартки розміром 4х6 см ;

<!-- [if !supportLists] -->-            - копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

<!-- [if !supportLists] -->-            -  <!-- [endif] -->копію документа, який посвідчує особу;

<!-- [if !supportLists] -->-            -  <!-- [endif] -->копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

<!-- [if !supportLists] -->-            -  <!-- [endif] -->довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності)

<!-- [if !supportLists] -->-       - <!-- [endif] -->декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції”.

Для відома претендентів на зайняття посади: Заміщення вакантної посади здійснюється за конкурсною процедурою (складання іспиту на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», законодавства з урахуванням функціональної специфіки посади; проведення співбесіди). Спеціальна перевірка проводиться після  проведення конкурсу згідно з письмовою згодою, поданою кандидатом, який переміг у конкурсі.

Документи подаються за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка,2, каб. №11, тел. 33047.

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -