» » Повідомлення про проведення громадських слухань під час розроблення містобудівної документації       

  У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної ді­я­льності» 28.02.2017 року  о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адре­сою: м. Тячів, вул. Шевче­нка, 2  відбудуться громадські слу­хання щодо врахування гро­мадських інтересів під час роз­роблення містобудівної докуме­нтації:

<!-          1.Детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, вул. Кошута, 103, площею 0,0733 гадля будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

<          2.Детальний план території кварталу індивідуальної житлової забудови частини території урочища «Шовань-Сег» та частини території урочища «Сурдик» в м.Тячів.

<        3.Детальний план території земельної ділянки в м.Тячів, вул. Гоголя,2, площею 0,0616 гадля будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

     Містобудівну документа­цію розроблено відповідно до ДБН 360-92** «Містобуду­вання. Планування і забудова міських і сільських поселень», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

 Ознайомлення з місто­бу­ді­вною документацією, тек­сто­вими та  графічними ма­теріа­лами у відповідному по­рядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в ро­бочі дні, у відділі містобудування, архітектури та комунальної власності апарату виконкому міської ради за адре­сою: вул. Шев­ченка, 2 (каб. 8).

Пропозиції та зауваження пропонується подавати пись­мово до 24.02.2017 року за ад­ресою: 90500 м. Тячів, вул. Ше­вченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, на­дані після встановленого строку, не роз­глядаються. 

Тячівська  міська рада

 

 

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -