» » Про розроблення містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м. Тячів, ур. «Ортовток»       

      З метою зміни цільового призначення земельної ділянки, розташованої в м. Тячів, ур. «Ортовток», керуючись нормами Земельного Кодексу України, Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також Порядком розроблення містобудівної документації, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 року № 290, іншими нормативними актами, що регламентують діяльність у сфері розроблення містобудівної документації, дванадцята (позачергова) сесія сьомого скликання Тячівської міської ради

в и р і ш и л а :

 

    1.Розробити містобудівну документацію - детальний план території земельної ділянки в м. Тячів, ур. «Ортовток» площею 2,1085 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

      2.Розробити землевпорядну документацію відповідно до чинного законодавства.

   3.Визначити замовником розроблення містобудівної документації виконавчий комітет Тячівської міської ради.

    4.Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності (голова комісії Манзюк В.М.) та  першого заступника міського голови Клебана І.Я.

  

     Міський голова                                                                                         І.І.Ковач

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -