» » Про розроблення містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки в м. Тячів, вул. Залізнична, 34       

З метою зміни цільового призначення земельної ділянки, розташованої в м. Тячів, вул. Залізнична, 34, керуючись нормами Земельного Кодексу України, Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також Порядком розроблення містобудівної документації, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 року № 290, іншими нормативними актами, що регламентують діяльність у сфері розроблення містобудівної документації, дванадцята (позачергова) сесія сьомого скликання Тячівської міської ради

 

в и р і ш и л а :

 

<!-- [if !supportLists] -->1.               <!-- [endif] -->Розробити містобудівну документацію - детальний план території земельної ділянки в м. Тячів,вул. Залізнична, 34 площею 1,1082 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

<!-- [if !supportLists] -->2.               <!-- [endif] -->Розробити землевпорядну документацію відповідно до чинного законодавства.

<!-- [if !supportLists] -->3.               <!-- [endif] -->Визначити замовником розроблення містобудівної документації виконавчий комітет Тячівської міської ради.

<!-- [if !supportLists] -->4.               <!-- [endif] -->Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності (голова комісії Манзюк В.М.) та  першого заступника міського голови Клебана І.Я.

 

 

Міський голова                                                                                        І.І.Ковач

 

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -