» » Про встановлення ставок, надання пільг та порядок справляння земельного податку з 01 січня 2017 року на території населених пунктів Тячівської міської об’єднаної територіальної громади.       

       Відповідно до Податкового Кодексу України (зі змінами та доповненнями за станом на 01.12.2016 р.), підпункту 35 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», одинадцята (позачергова) сесія сьомого скликання  Тячівської міської ради

                                                       в и р і ш и л а:

1. Установити, що справляння земельного податку з 1 січня 2017 року на території Тячівської міської об’єднаної територіальної громади здійснюється відповідно до норм статей 269-290 Податкового Кодексу України (зі змінами та доповненнями).

2. Установити ставки земельного податку з 01 січня 2017 року для населених пунктів Тячівської міської об’єднаної територіальної громади (міста Тячів, сіл Тячівка, Лази, Округла та Руське Поле) в таких розмірах:

2.1. Для сільськогосподарських угідь та земель загального користування – у розмірі 0,05 відсотка від нормативно-грошової оцінки землі відповідного населеного пункту об’єднаної громади.

2.2. Для земельних ділянок, виділених для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), – у розмірі 0,05 відсотка від нормативно-грошової оцінки землі та меж економіко-планувальних зон відповідного населеного пункту об’єднаної громади.

2.3. Для земельних ділянок несільськогосподарського призначення комерційного використання та ділянок, які зайняті під виробничими та господарськими будівлями та спорудами фізичних та юридичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність на території населених пунктів Тячівської міської об’єднаної територіальної громади, - у розмірі  2 відсотки від нормативно-грошової оцінки землі відповідного населеного пункту об’єднаної громади.

2.4. Для земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної власності), з власниками яких не укладено договори оренди на земельні ділянки, -  у розмірі 12 відсотків від нормативно-грошової оцінки землі відповідного населеного пункту об’єднаної громади.

2.5. Для земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання державної, комунальної форм власності та організацій (установ, закладів) об’єднань громадян, - в розмірі 3 відсотки від нормативно-грошової оцінки землі відповідних населених пунктів об’єднаної громади.

2.6. Для земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Тячівської міської об’єднаної територіальної громади, нормативно-грошову оцінку яких не проведено, - у розмірі 4 відсотки від нормативно-грошової оцінки одиниці площі ріллі по Закарпатській області.

3. Звільнити від сплати земельного податку органи державної влади та органи місцевого самоврядування; органи прокуратури; заклади, установи та організації, які повністю утримуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів; дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування; заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджету.

4. Державній податковій інспекції у Тячівському районі вжити заходи щодо правильності нарахування та забезпечення повноти сплати коштів платниками земельного податку в дохід бюджету згідно діючого законодавства та цього рішення.

5. Вважати такими, що втратили чинність, рішення тридцять першої сесії шостого скликання Тячівської міської ради від 29 січня 2015 року № 4642 «Про встановлення ставок, надання пільг та порядок справляння земельного податку у 2015 році на території Тячівської міської ради», рішення двадцять першої сесії шостого скликання Руськополівської сільської ради від 31 січня 2015 року «Про встановлення ставок, надання пільг та порядок справляння земельного податку у 2015 році на території Руськополівської сільської ради» та рішення двадцять четвертої сесії шостого скликання Лазівської сільської ради від 30 січня 2015 року № 10 «Про встановлення ставок, надання пільг та порядок справляння земельного податку у 2015 році на території Лазівської сільської ради».

6. Оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації та на офіційному сайті Тячівської міської ради.

       7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин та охорони здоров’я  (голова комісії Герич П.В.).

 

          Міський голова                                                              І.І. Ковач

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -