» » Створено Тячівську міську спілку родин військових та добровольців «ЗА МИР І ЄДНІСТЬ УКРАЇНИ»       
     Ще під час зустрічі з нагоди 8 Березня з жінками, матерями, сестрами та бабусями учасників АТО І.І.Ковач запропонував створити жіночу громадську організацію, яка б захищала права та інтереси військовослужбовців, котрі несуть або несли важку службу в зоні антитерористичної операції та членів їх сімей. Таким чином, за згодою більшості дружин, цього тижня було зібрано збори в сесійній залі міської ради для того, щоб прийняти рішення про створення такої організації. Найперше були обрані голова (Л.Г.Дерен) та секретар (М.Й. Айтай-Іванчова) установчих зборів, визначились із питаннями, які розглянуться на зібранні, а саме: прийняття рішень про утворення та визначення найменування громадської організації; затвердження Статуту; обрання керівного органу громадської організації; визначення осіб, які матимуть право представляти громадську організацію у правовідносинах із державою та іншими особами і вчиняти дії від її імені.

Із зазначених питань виступили: Лариса Георгіївна Дерен, яка інформувала присутніх про те, що з метою сприяння та підтримки родин військових і добровольців з м.Тячів і с.Тячівка, учасників АТО, а також для захисту законних інтересів їх сімей, виникла необхідність утворення громадської організації, засновниками якої «виступлять» представники з родин військових з міста Тячів та с.Тячівки; Маріанна Йосипівна Айтай-Іванчова запропонувала визначити найменування громадської організації та затвердити її Статут.

Отже, під час наради одностайно вирішили утворити   громадську  організацію, яка матиме назву: «ТЯЧІВСЬКА МІСЬКА СПІЛКА РОДИН ВІЙСЬКОВИХ ТА ДОБРОВОЛЬЦІВ «ЗА МИР І ЄДНІСТЬ УКРАЇНИ». Обрали керівника ГО,  ним стала Лариса Георгіївна Дерен та секретаря – Маріанну Йосипівну Айтай-Іванчову, а також затвердили Статут.

     Впевнені, що новостворена громадська організація працюватиме на благо родин військовослужбовців, які є учасниками АТО.       

Маріанна Айтай-Іванчова 

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -