»

       

28 травня 2016 року на площі Поштовійв місті Тячів відбулися загальноміськісвята випускників: в першій половині дня - Тячівських ДНЗ ясел-садків №1, №5, а ввечері – міських шкіл та ліцею.

 

Випускників вітали Тячівський міський голова Іван Ковач, начальник управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді і спорту міської ради Василь Куля, Почесний громадянин міста Тячів Олександр Амбруш. Не забули про своїх старших товаришів і учні 6-10 класів, які для привітання підготували флешмоб «Хай доля стелиться рушниками».

 

Лейтмотивом святкувань стало вручення депутатами та членами виконкому пам’ятного друкованого видання "Тячів 2016. Молодь громади крокує в майбутнє", хвилююче-ніжний вальс випускників, випускання в небо жовто-блакитних повітряних кульок та загальне фото на згадку про цей день.

       

МОМЕНТ ПІДПИСАННЯ ПРОТОКОЛУ НАМІРІВ ТА ДОГОВОРУ ПРО СПІВПРАЦЮ

Підписано протокол намірів та договір про співпрацю для реалізації проектів із забезпечення розвитку і модернізації житлово-комунального господарства у м.Тячів Підписано протокол намірів та договір про співпрацю для реалізації проектів із забезпечення розвитку і модернізації житлово-комунального господарства у м.Тячів Підписано протокол намірів та договір про співпрацю для реалізації проектів із забезпечення розвитку і модернізації житлово-комунального господарства у м.Тячів


       
У Тячеві першими свідоцтво про народження у пологовому відділенні одержали двоє хлопчиків
 

У четвер, 24 березня, розпочато видачу свідоцтв про народження безпосередньо у пологовому відділенні (4 поверх) Тячівськоїрайонної лікарні №1.

Тобто відтепер свідоцтво про народження дитини можна буде отримати не лише у відділах державної реєстрації актів цивільного стану, а й у пологовому будинку.

Першими свідоцтво про народження у пологовому відділенні Тячівської РЛ №1 одержали двоє хлопчиків – Олександр Крічфалушій з с.В. Уголька, Тарас Бережник з м.Тячів. До речі, малюки вели себе героїчно і відважно позували перед фотоапаратами.


       

 

У Тячеві міськрадівці висадили алеї сакур та верби

 

19 березня 2016 року керівництво, працівники, депутатський корпус та виконавчий комітет Тячівської міської ради організовано вийшли на суботник.

Представники міськради всі гуртом та великим ентузіазмом висадили алею сакур на клубах тротуару по вулиці Незалежності, який наразі облаштовується.

Відтак екологічну акцію продовжили у сквері «Вибери мене» по вулиці Незалежності, де висаджено деревця верби двох видів.

 

 

У рамках Дня довкілля


 


       11 лютого 2016 року відбулася четверта сесія сьомого скликання з порядком денним, який складався з більш ніж десяти важливих питань
 

Для більш детального ознайомлення з новиною натисність "Детальніше"

       
Виконком вирішував нагальні
питання Тячівської об’єднаної громади

10 лютого 2016 року в залі засідань Тячівської міської ради відбулося друге засідання виконавчого комітету під керівництвом міського голови І.І. Ковача.

На розгляд виконкому було винесено нагальні питання Тячівської об’єднаної громади, серед яких: виконання бюджету міської ради за 2015 рік; надання одноразової грошової допомоги окремим категоріям громадян – малозабезпеченим, соціально незахищеним верствам населення та допомоги на поховання; розвиток та вдосконалення організації харчування учнів в загальноосвітніх закладах міста Тячів та сіл Тячівка, Лази, Округла, Руське Поле.

 

Виконком вирішував нагальні питання Тячівської об’єднаної громади Виконком вирішував нагальні питання Тячівської об’єднаної громади Виконком вирішував нагальні питання Тячівської об’єднаної громади Виконком вирішував нагальні питання Тячівської об’єднаної громади


       
Створено Тячівську міську спілку родин військових та добровольців «ЗА МИР І ЄДНІСТЬ УКРАЇНИ»Ще під час зустрічі з нагоди 8 Березня з жінками, матерями, сестрами та бабусями жінок учасників АТО І.І. Ковач запропонував створити жіночу громадську організацію, яка б захищала права та інтереси військовослужбовців, котрі несуть або несли важку службу в зоні антитерористичної операції та членів їх сімей. Таким чином, за згодою більшості дружин, цього тижня було зібрано збори в сесійній залі міської ради для того, щоб прийняти рішення про створення такої організації.  Найперше були обрані голова (Л.Г. Дерен) та секретар (М.Й. Айтай-Іванчова) установчих зборів, визначились із питаннями, які розглянуться на зібранні, а саме: прийняття рішень про утворення та визначення найменування громадської організації; затвердження Статуту; обрання керівного органу громадської організації; визначення осіб, які матимуть право представляти громадську організацію у правовідносинах із державою та іншими особами і вчиняти дії від її імені.

© Тячів 2010р.
Тячівська міська рада
Розроблено -