» » Відбулася зустріч в.о. начальника ДПІ у Тячівському районі Ігоря Ороса з керівниками органів місцевого самоврядування Тячівського району



       

Так, протягом січня–березня цього року щоденно податківці приймають понад 45 громадян чи суб’єктів господарювання. Особливо необхідна допомога представників органів місцевого самоврядування під час кампанії декларування. Наразі, за попередній рік, задекларували свої доходи 77 мешканців Тячівщини, які сплатили до місцевих бюджетів близько 169 тисяч гривень.

Відтак, для координації просвітницької роботи під час декларування громадянами доходів, під час зустрічі разом із керівниками органів місцевого самоврядування детально розбирались у заповненні Декларації про майновий стан та доходи. Для зручності, податківці планують здійснювати спільні виїзди в сільські ради, де будуть надавати консультації щодо подання декларацій.

Ігор Орос нагадав присутнім на зустрічі, що з 1 січня 2017 року в Україні розпочалася деклараційна кампанія – 2017, за якою окремі категорії фізичних осіб:

- зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан та доходи за 2016 рік та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору;

- мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

Керівник інспекції наголосив, що кампанія декларування триватиме до 3 травня 2017 року , а також закликав виконати громадянський обов’язок – задекларувати свої доходи.

ДПІ у Тячівському районі
скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -