» » Тячівщина: на семінарі роз’яснювали про зміни до Податкового кодексу України       

     Днями в залі засідань Тячівського ЦДЮТ відбувся черговий семінар для платників податків Тячівського району. Дізнатися про новації в податковому законодавстві, які набрали чинності з 1 січня 2017 року, прийшло більше сотні суб’єктів господарювання, бухгалтерів та підприємців.

     Відкрив семінар Ілля Матьола – начальник ДПІ у Тячівському районі ГУ ДФС у Закарпатській області та розповів про значну кількість законодавчих норм, які набули чинності з нового року.

    Продовжила семінар Марта Волощук – голова правління Територіального відділення Асоціації платників податків України, яка розповіла про загальні положення адміністрування податків і зборів та особливості кампанії декларування доходів громадян – 2017 року.

     Про зміни, внесені до Податкового кодексу України в частині оподаткування податком на доходи фізичних осіб та справляння єдиного податку у 2017 році; зміни щодо справляння єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; зміни, внесені до Податкового кодексу України в частині оподаткування прибутку підприємств та заповнення декларації з податку на прибуток розповіла Алла Дацюк – заступник начальника відділу організації роботи ГУ ДФС у Закарпатській області. Фахівець також роз’яснила актуальні зміни в частині оподаткування податком на додану вартість та відшкодування ПДВ, адміністрування екологічного податку, транспортного податку, рентної плати та плати за землю тощо.

   Платникам податків фахівці відповідали на питання, з якими вони найчастіше зустрічаються під час ведення господарської діяльності.

За матеріалами ДПІ у Тячівському районі

 

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -