» » ТЯЧІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2Додано: 23-02-2011, 16:46 | Переглядів: 7 782
       

ТЯЧІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 ТЯЧІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 ТЯЧІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 ТЯЧІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

САЙТ ШКОЛИ www.tch2school.ucoz.ua
Тячівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №2 Тячівської міської ради Закарпатської області заснована у 1947 році. Педагогічний колектив очолює директор школи Кричфалушій Ольга Петрівна

ТЯЧІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

         В школі працює 42 вчителів, з них: 5  вчителі – відмінники освіти України, 1 кандидат філологічних наук,7 нагороджено грамотою МОН України, 8 вчителів-методистів, 13 старших вчителів. Учителів з вищою освітою – 38, бакалаврів – 2, молодших спеціалістів – 2.  В школі працюють вчителі-новатори, які мають свою методику викладання: математики (Бєлова К.С.), хімії (Сливка С.П.), географії (Клюса М.В.),біології (Дудчук Л.А., Юхимович Н.В.),  української мови (Дьолог С.В., Батизі К.Ю., Чонка Т.С.), англійської мови (Добра О.Й., Олаг Л.І.), російської мови (Турок Л.Т., Мельниченко Т.Ю., Єліна А.І.), історії (Кричфалушій О.П., Лакатош О.Ю. ).

ТЯЧІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 ТЯЧІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

           Свій стиль спілкування з учнями  виробили  вчителі початкових класів: Ворончак О.С.,  Гайнецька Н.М., Дудла В.І., Думнич О.Й., Киричок О.В., Кость В.В., Лемен І.Г., Орто Л.М., Шимон Р.Б.

Вчителі: Мельниченко Т.Ю, Сливка С.П, Думнич О.Й.,  Дьолог С.В, Бердецька Т.І. – приймали участь в районних та обласних конкурсах "Вчитель року” та займали призові місця.

           В школі навчається 360 учнів різних національностей: українці, угорці, росіяни, румуни, словаки, євреї.

          По підсумках навчання  і  виховання школа має  високий рейтинг у районі. За останні 5 років за підсумками участі учнів району в предметних олімпіадах, різноманітних конкурсах, спортивних змаганнях Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 стабільно в трійці лідерів.

          З 1993 року на базі школи функціонують паралелі – класи з російською й українською мовами навчання. На прохання батьків і з урахуванням мови викладання у ВНЗ України математика, історія та географія  України викладаються українською мовою і у класах з російською мовою навчання.

          Учням надається можливість з першого класу вивчати англійську мову, з п`ятого – другу іноземну (німецьку) мову. З 2008 року в старшій школі введено профільне навчання: відкриті класи природничо-математичного та суспільно-гуманітарного циклів. Серед призерів Тячівської філії Малої академії наук – обов’язково учні Тячівської школи І-ІІІ ступенів №2. Не дивлячись на те, що в школі немає спортзалу і заняття фізкультурою проводяться в приміщенні Тячівської ДЮСШ,  спортсмени школи – призери районних змагань з легкої атлетики, футболу, баскетболу, волейболу.

          Великою подією 2010 року стало відкриття спортивного майданчику зі штучним покриттям в якому прийняли участь відомі футболісти України: Заслужені тренери України - Олексій Михайличенко та Леонід Буряк.

       Щорічно високу оцінку районного журі за артистизм, високу культуру поведінки на сцені, оригінальність репертуару  отримує виступ художньої самодіяльності школи.

         Міцна шкільна культура – запорука міцної школи. Сила внутрішньої культури забезпечує безконфліктність між учнем і вчителем, які будуються на взаємоповазі та довірі.

         ТЯЧІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

         Школа пишається своїми випускниками, зокрема, Ігорем Карайманом - воїном-інтернаціоналістом, нагородженим орденом  Червоного прапору (посмертно), ім’я якого носить учнівська організація школи, та  багатьма іншими випускниками, які працюють у різних куточках нашої країни та за її межами.

         У школі налагоджена система роботи з батьками. Вони – постійні учасники усіх загальношкільних заходів. Завдяки батькам маємо затишні, гарні класні кімнати, хороший дизайн приміщень та території закладу(озеленення класів та коридорів, естетичне оформлення, оснащеність сучасними шкільними меблями). В школі створені всі умови для плідної навчальної праці. В класах чисто, тепло, багато квітів.

         Кожна школа приваблива по-своєму. Кожна має якусь лише їй притаманну „родзинку”. І це природньо. Адже батьки повинні мати вибір, обираючи школу для своєї дитини.

         Структура школи:

         І ступінь – 1- 4 класи.

        В класах з російською та українською мовою навчання з першого класу вивчається англійська. Працюють 3 групи продовженого дня.

        ІІ ступінь – 5-9 класи.

       З 5 класу вивчається друга іноземна мова – німецька.

       9 класи – допрофільні. Напрями навчання: суспільно-гуманітарний та математичний

         ІІІ ступінь – 10-11 кл.

       Профільні, напрям навчання: суспільно-гуманітарний та математичний.

 

      В школі працюють кабінети: математики, інформатики, історії, української мови та літератури, світової літератури, російської мови, кабінет обслуговуючої праці, хімії, біології, природознавства, естетики.

 

      Виконується програма інформатизації освіти:

        -  Internet (безлімітний, безкоштовний, установлений за програмою районного відділу  освіти).

        -  Мультимедійне обладнання.

        -  Інтерактивна дошка.

        -  Персональні комп’ютери.

 

      Організація виховної роботи.

      Учнівське об’єднання «Пам'ять» імені Ігоря Караймана  працює згідно Статуту за організаційно-функціональною структурою:

                                                             ПРЕЗИДЕНТ

                                                             ЗАСТУПНИК

                                                               СЕКРЕТАР

 

                                                         КАБІНЕТ МІНІСТРІВ

 МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ            МІНІСТЕРСТВО  ЗДОРОВ’Я                            МІНІСТЕРСТВО ДРУЗІВ ШКОЛЯРИКІВ

 МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЇ   МІНІСТЕРСТВО ДИСЦИПЛІНИ І ПОРЯДКУ   МІНІСТЕРСТВО  ДОЗВІЛЛЯ І ВІДПОЧИНКУ

 

      У школи є власна символіка: емблема, гімн, щоденник (див. фото), шкільна форма.

       Гордість школи – музей «Пишемо історію школи». Велику роль по оформленню шкільного музею здійснив педагогічний колектив та учнівська організація школи. В музеї відтворена історія школи з початку її заснування в 1947 році до сьогоднішнього дня.

      У школі працюють розвивальні гуртки:

     - «Юний хімік»

     - «Екологія»

     - «Етика»

     - «Плетіння бісером»

     - вокальний

     - «Книголюб»

     - танцювальний

     - «Говоримо англійською»

     - спортивний

     - футбол

     - драматичний

     - «Юний патріот»                                                              

 

        Довідка: Карайман Ігор Ністорович, народився 24 вересня 1959 года в місті Чоп Закарпатскої області УРСР. Закінчив Вище прикордонне командне училище КДБ СРСР. 
      На дійсну військову службу призваний 20 вересня 1977 року в Республіці Афганістан, служив заступником начальника мотоманевреної групи прикордонних військ. 
        Брав участь у 7 бойових операціях. Проявив себе сміливим і грамотним офіцером. 29 липня 1983 года старший лейтенант Карайман при супроводі автомобільної колони був важко поранений і від отриманих ран 30 липня помер. 
         За мужність і відвагу нагороджений орденом Червоного Прапора (посмертно). 
        Похоронений в селі Куболта Лазовського району Синжерейскої області Молдавської Радянської Соціалістичної Республіки" (МРСР).

Детальныше про школу на сайты: http://tch2school.ucoz.ua/

скачать dle 12.0


Додав - випускниця 1973 року (22 декабря 2014 23:56)

Коли ж на сайті з'явиться історія школи? Коли і ким була заснована тячівська СШ № 1? Хто очолював цю школу? Які педагоги працювали в ній? Ще живі ті, хто памятає імена Павла Івановича Немеша, Петра Михайловича Тарканія, Надії Федорівни Цифри, Ніни Олексіївни Слободянюк, викладачів Танцер, Пацкан, Ковальової, Дегтярьової.Цікаво, хто викладав фізику, хімію, математику з початку заснування школи і до наших днів - список досить великий. Молоде покоління має знати, які чудові люди працювали колись у тячівській СШ № 1.Додав - Єліна А.І. (19 августа 2012 17:05)
Додав - Єліна А.І, (19 августа 2012 17:02)

smile Найкраща школа-наша,"російська"!!! Чудовий колектив,найталановитіші діти, найрозумніші та найдобріші батьки!!!Хто має сумнів-приходьте до нас: навчатися або просто у гості.Додав - Svitlana (7 мая 2012 12:47)

На скільки я пам'ятаю, то ЗОШ №2 носить ім'я Ігоря Караймана.

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -