»

       

Незважаючи на канікули та відпустку тренерів, навчально-тренувальний процес на тенісних кортах Тячівської ДЮСШ та виступи вихованців відділення тенісу на змаганнях  різного рівня продовжуються.

З черговою перемогою, на цей раз з турніру ФТУ «Відкритий чемпіонат м.Львова», повернулася 15-річна Мирослава Глібчук.  Виступаючи у віковій категорії «дорослі», Мирослава на шляху до фіналу перемогла 3-х поспіль суперниць. А вже у вирішальному матчі за звання чемпіонки, у надзвичайно напруженому і драматичному поєдинку  зуміла вирвати перемогу у досвідченої львів’янки Ірини Трістан з рахунком 0:6, 6:4, 7:5!

Добре виступили і інші наші вихованки Анастасія Григоренко, Валерія Лукач та Дарина Глібчук, які посіли  місця в перших вісімках у своїх вікових підгрупах.

В.Павлишинець, старший тренер відділення тенісу Тячівської ДЮСШ

 

 


Зі Львова з перемогою!             Зі Львова з перемогою!

 
       

Вітаємо переможців спортивних змагань з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей

 

Жодне свято не обходиться без спортивних змагань – і це правильно.

Вкотре міська рада, а саме Управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту Тячівської міської ради дає можливість дітям проявити свої фізичні можливості . На міському стадіоні учні шкіл Тячівської територіальної громади "боролися"  та стали переможцями в таких змаганнях:

Міні-футбол. Учасники змагань – учні 5-6 класів ЗОШ Тячівської громади

ПЕРЕМОЖЦІ:

1 місце - Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського

2 місце - Тячівківська ЗОШ І-ІІ ст.

3 місце - Руськополівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Старти надій– учні 7 класів шкіл громади

ПЕРЕМОЖЦІ:

1 місце - Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2 місце - Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського

3 місце - Руськополівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Бадмінтон для учнів 8-9 класів шкіл громади

ПЕРЕМОЖЦІ:

1 місце - Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2 місце - Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання ім.Ш.Голлоші

3 місце - Тячівківська ЗОШ І-ІІ ст.

 
фото див. у Детальніше


 
       В сонячний незвичайний травневий день в Тячівківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Тячівської міської ради Закарпатської області відбулося свято останнього дзвоника - водночас радісна і хвилююча подія, присвячена випускникам 9-го класу, яка розпочалася традиційно. На святі були присутні такі гості: спеціаліст управління освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Тячівської міської ради Закарпатської області Куць М.Т., священик отець Петро, староста села Тячівка Молнар І.Ф. і представник сільського комітету Рожі А.П.

       

Відповідно до наказу управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту Тячівківської міської ради від 14.04.2017 року № 38 «Про організацію та проведення Дня цивільного захисту в загальноосвітніх навчальних закладах» 26 квітня 2017 року в Тячівківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулося проведення Дня цивільного захисту.

 


       

  Тячівський професійний ліцей Закарпатської області існує всього 35 років, та ним успішно пройдено складний процес   становлення і розвитку, з честю подолано кілька реорганізаційних етапів. Історія закладу, що складається з доль            учнів,педагогів та інших працівників, багата цікавими подіями.

 Відкриття 01 вересня 1973 року в м. Тячеві кузні робітничих кадрів було зумовлене гострою нестачею кваліфікованих  робітників у Тячівському і Рахівському районах, де на повну потужність працювали підприємства лісової, радіотехнічної та  машинобудівної промисловості. зокрема ЗВВО (Дубове), "Електроавтоматика” (Буштино), "Зеніт” (Тячів), Тересвянський ДОК”,  "Закарпатлісмаш” (Тересва), що стали головними замовниками кадрів. Першим директором новоствореного ПТНЗ став досвідчений педагог П.І.Зийнич, головним бухгалтером – В.І.Деяк.


       

 Угорськомовний навчальний заклад функціонує у місті Тячів із 1939 року. Спочатку це була горожанська школа, а потім, із 1944  року, - школа з угорською мовою навчання зі ступенем початкової і неповної середньої освіти. Згодом, із 1947 року, заклад  набуває статусу середньої школи з угорською мовою навчання. У період свого розвитку (1960-ті роки) тут навчалося понад 600  учнів, і стільки ж угорських дітей здобували середню освіту у школах міста з українською та російською мовами навчання.
 Протягом 1977-1986 років школу очолювала  Манн Маргарита Юріївна - досвідчений педагог, ентузіаст своєї справи. На керівній  посаді її змінює Геревич Василь Іванович. А з листопада 1989 року по жовтень 2002 року навчальним закладом керує Амбруш  Павло Олександрович - мудрий наставник, професіонал і завзятий організатор.  У цей період у школі навчаються 223 учні.
Нині загальноосвітню школу з угорською мовою навчання імені Шімона Голлоші очолює Осицький Роберт Андрійович.
З 1993 року школа носить ім’я відомого художника Шімона Голлоші, який у 1902-1918 роках проживав у м.Тячеві та організував мистецьку школу.
З початку заснування заклад живе змістовним, цікавим життям, дотримуючись народних традицій угорського та українського народів, які з року в рік примножуються.  Свята «Сюреті бал» («Золота осінь») та  День міста мають традиційні етапи: їзда міськими вулицями на прикрашених возах, концертні програми, святкова дискотека, ігри. Узвичаєними є заходи, присвячені відзначенню Дня матері, на які з нетерпінням чекає вся угорська громада. Щороку проводиться карнавал з нагоди святкування  Масляниці.

       

 

Історія школи бере свій початок з 1945 року. Тоді Тячівську горожанську школу було реорганізовано в середню. І була вона єдиною середньою школою в районі. Директором школи призначили Гіріца А.А, завучем – Тарканія П.М. педколектив складали вчителі горожанки та випускники педагогічних навчальних закладів зі Східної України. 

Упродовж 72 років навчально-виховна діяльність школи вдосконалюється на ідеях педагогіки, психології, методики. У стінах школи за роки її існування здобули середню освіту понад 5 тисяч юнаків та дівчат. Школа завжди пишається своїми випускниками. Сотні з них здобули вагомих успіхів у різних сферах діяльності. Зараз пріоритетним завданням школи є навчання та виховання всебічно розвиненої, творчої особистості, яка зуміє застосувати в житті одержані в школі знання, зможе взяти на себе відповідальність за виконання прийнятих рішень, зуміє керуватися в поведінці моральними нормами та цінностями.
Золотим фондом школи був і залишається педагогіний  колектив, високо кваліфікований, налаштований на досягнення найкращих результатів.
Про  високий рівень навчально-виховної роботи педколективу свідчить той факт, що десятки учнів щороку займають призові місця на районних та обласних олімпіадах, Міжнародному конкурсі знавців української мови імені П.Яцика, захисті наукових робіт Малої академії наук України. 
У 2011 році школа отримала почесне звання «Флагмани освітиУкраїни». Гордістю школи є вчительський ансамбль та хор «Дзвіночок» учнів початкових класів

 

Сьогодні у 29 класах школи нараховується 672 учні, яких навчають і виховують 73 педагогічні працівники. Серед них: 1 заслужений вчитель України, 5 відмінників освіти, 5 вчителів-методистів, 28 старших вчителів, 39  вчителів вищої категорії. Відзнаками Міністерства освіти і науки України нагороджено 13 педагогів.

У квітні 1997 року в школі відкрито музей  із нагоди відзначення столітнього ювілею Василя Гренджі- Донського з участю дочки письменника Зірки Гренджі- Донської та її сина Марка. Матеріали для його оформлення зібрано заслуженим вичтелем України - Рекітою Ганною Іванівною при активній участі дирекції школи та ряду педагогів-ентузіастів. 


 


© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -