» » Тячівські мисливці відвідали місто-побратим Ясберень       

Місто Тячів багате на міста-побратими – їх є сім, одне із яких місто Ясберень (Угорщина). Угода про співпрацю між містами-побратимами передбачає співробітництво в різних галузях діяльності двох міст – освіта, культура, спорт тощо. Місто Ясберень, як і Тячів, багате на культуру, звичаї та захоплення, а тому співробітництво між ними має різні точки дотику.

Минулого місяця до Ясбереня із Тячева їздила делегація мисливців у складі: депутата Тячівської міської ради, голови мисливського клубу в м. Тячів Івана Васильовича Шимка, лікаря-хірурга Тячівської РЛ №1, мисливця Івана Михайловича Вайнагія, мисливця Емеріха Емеріховича Мадара. Зустрічали тячівських делегатів представники мерії м. Ясберень та місцеві мисливці. Ясберенці організували щирий та гостинний прийом для візитерів-мисливців із міст-побратимів – Словакії, Польщі, Румунії, ну, звісно, України. Зустріч пройшла на найвищому рівні, а головне перед виходом на полювання мисливці встигли добре познайомитись, поділитись враженнями, обмінятись досвідом. У результаті – мисливців з міста Тячів було запрошено на полювання до Польщі, куди вони планують поїхати вже цього місяця.

Наступного дня відбулося спільне мисливське полювання на зайця та фазана у лісових угіддях Ясбереня. Це було надзвичайне видовище, яке принесло мисливцям чимале вполювання – 39 зайців та 111 фазанів. Крім того ясберенські лісові угіддя призначені й для великого полювання, бо вони багаті на різну лісову дичину – оленя, кабана… Мисливський клуб м. Ясберень нараховує 42-ох учасників, які належать до керівництва міста і добре знаються на полюванні. Наступним етапом візиту стала прогулянка містом Ясберень, під час якої тячівські делегати мали хорошу нагоду постріляти з різних видів зброї у тирі олімпійської збірної Угорщини.

Відтак поїздка делегації з Тячева до Ясбереня уквітчалася успіхом як у полювальному аспекті, так і у подальших планах про співпрацю між містами-побратимами Тячів-Ясберень. Вже цими вихідними, 14-15 грудня, Тячів прийматиме ясберенську делегацію, яка має на меті укріпити та розширити співпрацю в галузі освіти – між Тячівським ліцеєм-інтернатом з угорською мовою навчання та аналогічним закладом у м. Ясберень. Таку перспективу цьогоріч обговорили мери двох міст: Іван Ковач (Тячів) та Томаш Собов (Ясберень) на офіційній зустрічі під час святкування Дня міста Тячів.

Під час останнього візиту до Ясбереня депутат Тячівської міської ради І.В. Шимко закріпив таку співпрацю, і вже сьогодні Тячів приймає ясберенських візитерів у плані освітянського співробітництва.

Іванна Фіцай

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -