» » Місто-побратим Буча святкувало День народженняДодано: 23-09-2013, 15:58 | Переглядів: 871
       

     Нещодовно делегація з міста Тячів повернулася з Київщини, де пе­ребувала з візитом на святкуваннях Дня міста Бучі. З цим містом Тячів підтримує тісні партнерські зв’язки вже багато років поспіль. Делегація у складі секретаря Тячівської міської ради І.І.Крічфалушія, депутатів місь­кої ради І.Ф.Феєра, І.В.Мельника, де­путата районної ради В.М.Манзюка, підприємців В.М.Лозана, В.І.Бабича прибула до Бучі 15 вересня. Цього ж дня місто-побратим вкотре вразило тячівцівців добродушним прийомом і запросило на свято. Гостей з Тячева радо та привітно зустріли представ­ники міської ради. Делегація прийн­яла участь у всіх заходах, що прохо­дили з нагоди свята. А вони наспра­вді вражали різноманітністю. З нагоди свята  у Бучі відбувалася цікава і на­сичена програма, серед заходів: футбольні чемпіонати, виставки продовольчих товарів, кулінарних виробів, ужиткового мистецтва, свя­тковий концерт творчих колективів міста, конкурс малюнка на асфа­льті, урочиста  церемонія відкриття свята, фестиваль хореографічних колективів, концерт зірок естради. Під час свята прохо­дила традиційна виставка собак, а найбільшою цікавинкою став Міжна­родний турнір по спортивному па­рінню.  Надзвичайними для гостей з Тячева виявилися відвідини Бучан­ського міського парку, де панує осо­блива атмосфера затишку .

     Найкращі побажання міському голові міста Буча А.П.Федороку та територіальній громаді передали представники тячівської делегації під час урочистостей з нагоди Дня міста. Зокрема, секретар Тячівської міської ради І.І.Крічфалушій бажав жителям Бучі здоров'я, миру, добробуту та подальшого процвітання. У теплій  та привітній атмосфері відбулась зу­стріч з делегаціями міст-побратимів Бучі, а це міста з Польщі, Румунії, Росії, Литви і звичайно два україн­ські міста – Тячів та Ковель. 

    На завершення святкових за­ходів та тісного спілкування тячівці залишились з найкращими вражен­нями від святкового візиту та запро­сили побратимів на святкування Дня міста Тячів.

Наш кор.

 

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -