» » Щирі привітання та добротні зичення від міського голови Івана Ковача – для тячівських ветеранів       
У Тячівській міські раді радо вітають усіх мешканців об’єднаної громади. Чимало зустрічей проводиться з військовослужбовцями АТО, їх родинами, обдарованими та творчими представниками громади і всіма іншими, хто докладає зусилля для процвітання міста Тячів.
 
Відтак одна з традиційних зустрічей відбувається щороку 9 травня: у міській ратуші щиро вітають тячів­ських ве­теранів Другої світової війни. Доброю традицією є дружня і по-родинному приємна зустріч сивочолих визволителів з Тячівським міським головою Іваном Ковачем, який ніколи не скупується на поважне ставлення та добрі зичення для наших звитяжців.
 
Як і зазвичай, цьогоріч, з нагоди відзна­чення 71-ої річ­ниці Дня перемоги над нацизмом у Європі, на адресу ветеранів зву­чали найтепліші слова-привітання та душевні зичення добра, миру, благо­даті та міцного здоров’я від Тячівський міського голови Івана Ковача. Проте щороку наших відважних ветеранів стає менше і ми розуміємо – їх присутність неабияк цінна і важлива, бо саме від них ми навчаємось мужності, відважності та патріотизму. Цього року на святкову зустріч до мерії прийшли двоє ветеранів міста – Лідія Ва­си­лі­вна Гай­налій та  Ми­хайло Мак­си­мо­вич Юр­кін.
 
Також теплі та душевні привітання на адресу тячівських ветеранів звучали від першого заступника мі­ського голови Іван Клебан, секретаря Тячівської міської ради Івана Крічфалушія, керуючої справами - секретаря виконкому міськради Ольги Решетар, начальника управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради Василя Кулі. На знак шани і поваги до визволителів представники мерії вручили нашим ветеранам подарунки – швейцарські годинники і квіти.
 
Дружня зустріч керівництва Тячівської міської ради з ветеранами Другої світової війни завершилася взаємними привітаннями, побажаннями – міцного здоров’я, довго­ліття, бадьорості, віри у світле майбу­тнє нашої країни, а – головне, миру та зла­годи, добробуту й благополуччя всім представникам громади та пам’ятним фотографуванням.
 
Іванна Фіцай
 
 

 

Щирі привітання та добротні зичення від міського голови Івана Ковача – для тячівських ветеранів Щирі привітання та добротні зичення від міського голови Івана Ковача – для тячівських ветеранів Щирі привітання та добротні зичення від міського голови Івана Ковача – для тячівських ветеранів Щирі привітання та добротні зичення від міського голови Івана Ковача – для тячівських ветеранів Щирі привітання та добротні зичення від міського голови Івана Ковача – для тячівських ветеранів Щирі привітання та добротні зичення від міського голови Івана Ковача – для тячівських ветеранів

  

 
 
 
 
 
скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -