» » На запитання тячівців відповідає Тячівський міський голова І.І. Ковач       – Наразі здійснюється очистка вулиць, де заплановано збудувати об’їзну дорогу в місті Тячів. Чи не потребуватиме виконання цього проекту розширення території за рахунок знесення окремих буді­вель та захоплення прибудинко­вих територій?
– Точні контури об’їзної дороги з від­повідними перерахунками будуть готові під кінець року, тоді зможу предметно відповісти на питання дописувача. Але «захоплень» територій та знесення буді­вель точно не буде.
 
– Ведуться роботи з благоуст­рою на дитячому майданчику по вулиці Промисловій (колишня Комсомольська) в м. Тячів, що тут заплановано збудувати?
– Передбачено облаштування дитя­чої площадки та благоустрій території – пішохідні доріжки, лавиці, освітлення, зелена зона. Думаю, що найближчим часом роботи будуть завершені.
 
– Останнім часом у вечірню пору доби відсутнє освітлення по окремих вулицях міста, зокрема по вул. Чорновола, Голлоші. По­ясніть з чим це пов’язано?
– Про проблеми зі зникненням освіт­лення на деяких вулицях міста нам ві­домо – це тимчасові технічні неполадки. Наразі здійснюються роботи з їх вирі­шення.
 
– Які вулиці міста Тячів наразі відремонтовано і, які заплановано заасфальтувати  найближчим ча­сом?
– Вже відремонтовано вулиці: Польову, Чайковського, Б.Хмельницького, Львівську (Жданова) в м. Тячів та Травневу вулицю в с. Руське Поле. Плануються роботи на вулицях: Коцюбинського, Котляревського та Коря­товича. Проекти капітального ремонту вулиць Центральної в с.Тячівка, вул. Перемоги в с. Лази, Карпатської в с. Ру­ське Поле подано на фінансування з Державного фонду розвитку регіонів, і найближчим часом чекаємо відповідних рішень. 
 
– У рамках благоустрою за­плановано збудувати дитячий майданчик поблизу загальноосві­тнього закладу села Лази. Коли таку роботу буде проведено?
– Облаштування дитячих майданчи­ків у всіх населених пунктах об’єднаної громади здійсню­ється згідно Програми прийнятої місь­кою радою. У найближчий час такі ро­боти будуть розпочаті. 
 
– Для мешканців сіл Лази та Округла давно назріла потреба автобусного сполучення Тячів-Округла, яке просто необхідне для громадян. Чи можливо споді­ватися, що Тячівська міська рада посприяє у забезпеченні насе­лення автобусом?
– Тячівська міська рада обов’язково посприяє у вирішенні цього питання в межах відведених повноважень. Готові розглянути пропозиції підприємців, які бажають здійснювати пасажирські пе­ревезення.
 
– Мешканці населених пунк­тів Лази-Округла роками страж­дають через відсутність питної води, у літній період, яку приво­зять по декілька разів. Можливо є наміри якось врегулювати таку потребу місцевих жителів?
– Поки що не вивчав цю проблему і не можу надати вичерпну відповідь. Така проблема, в тій чи іншій мірі, існує в усіх населених пунктах об’єднаної громади. Вирішення даного питання є непрос­тим. 
 
– Позаду будинку культури в с. Руське Поле знаходиться неса­нкціоноване сміттєзвалище, яке вже багато років не прибира­ється. До речі, річка Дербачка в цьому місці також засмічена, а поруч загальноосвітня школа. Чи можна впорядкувати цю терито­рію, так само як благоустроєно її з іншого боку річки Дербачка?
– Для цього потрібно активну пози­цію сільського комітету і старости с. Ру­ське Поле, щоб організували необхідні міроприємства. Але, шановні руськопо­лівці, хто спричинив це сміттєзвалище? Не ваші односельці? Давайте, організовувати роботу разом. Якщо це сміттєзвалище біля будинку дозвілля, то чи не є це показником куль­тури місцевих жителів?
 
– Чи розглядалось питання вивозу сміття з населеного пун­кту Лази? Бо наразі село потерпає від стихійних сміттєзвалищ.
– Дане питання розглядалося на за­сіданні сільського комітету, де я був при­сутній. Наскільки мені відомо, вивіз сміття з с. Лази розпочато, проте не так якби цього хотіли місцеві жителі та керівниц­тво. Будемо вживати додаткових заходів.
 
– Центральну вулицю с. Руське  Поле заасфальтовано та освітлено за державний кошт. Жителі біч­них вулиць також очікували на капітальний ремонт, а дороги за­сипали річковим гравієм. Чи ас­фальтуватимуть і бічні вулиці села?
– Днями завершено капітальний ре­монт вул. Травневої в с. Руське Поле. Не можна вирішити всі проблеми за п’ять місяців поточного року, якщо вони не ви­рішувались протягом останніх 25 років. Щодо бічних вулиць, то їх підсипали річ­ковим гравієм на пропозицію сільського комітету. Чи рішення не правильне? Обов’язково будемо благоустроювати інші вулиці села.
 
– Непересічна пропозиція жи­теля міста Тячів: облагородити місток через потічок по вулиці Польовій. Оскільки заплановано ремонт вулиці, то доречним стане облаштування невеличкого парку з лавицями та світильниками (по­заду супермаркету «Silverland»). Чи можливо реалізувати такий проект з благоустрою у місті Тя­чів?
– Можна розглянути таку пропозицію. Заходьте, поспілкуємося.
 
– В с. Тячівка з року в рік від­бувається вандальські напади на надбання мешканців та благоуст­рій села. Щороку, 31 квітня на 1 травня, порушниками здійсню­ються незаконні дії проти гро­мади – розбивають ліхтарі, нищать клумби,  навіть у дворогосподарс­твах. Як можна вплинути на ви­рішення даного питання з боку міської ради?
– На жаль, не чув про ці безчинства. Обов’язково потрібно і будемо реагу­вати. Однозначно, розгляну цю проблему і, за потреби  вирішуватиму її у межах своєї компетенції.
 
– Чи заплановано у поточному році заасфальтувати  вул. Зелену в м. Тячів?
– Наразі не заплановано, будемо шукати можливості.
 скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -