» » Яскрава родзинка – букет з квітів знову оздобила міський сквер       
Захоплення, позитивні вра­ження, приємну посмішку та хо­роші відгуки викликає у перехо­жих оновлена яскрава компози­ції Тячева – букет із квітів у го­рщиках, яка прикра­сила сквер відпочинку, біля міського фон­тану. 28 квітня, коли у місті ви­рувало перед­великоднє свято «Диво-писа­нка», неординарна конструк­ція набула оновленого ви­гляду. Чарівна родзинка стала неповторним подарунком для тячівців та гостей міста до Ве­ли­кодня від підприємця, члена ви­конавчого комітету Тячівсь­кої міської ради Людмили Са­довні­кової.
 
Ідея подарувати місту квіт­кову палітру у формі букета ви­никла у Людмили Іванівни мину­лого року, що стало непе­ресіч­ною подією у  місті, відтак і на сьогодні композиція зали­ша­ється неповторною. Щодня тут чимало бажаючих сфотог­рафу­ватися з живим букетом, який вдало розташувався на долоні центрального скверу.
 
– Надзвичайно приємно дарувати людям красу і ра­дість. Саме тому і виникла ідея – примножити благоуст­рій мі­ста квітковою родзин­кою. Ми­нулоріч було змайст­ровано ка­ркас, який вигото­вив Павло Ключкей, а в цьому році нам довилося оновити букет но­вими квітами. Також ми допов­нили композицію де­коративною сіткою, щоб на­повнити яскраві­стю та святко­вою атрибутикою, – каже іні­ціатор ідеї та спонсор проекту Людмила Садовнікова.
 
Допомагали Людмилі Іва­ні­вні облагороджувати квітко­вий шедевр активісти: Ольга Габор, Яна Петровці, Віталія Гейдер та Мирослава Гу­сар. Із самого ранку всі гуртом та з ентузіаз­мом взялися до роботи, щоб порадувати тячі­вців приємним подарунком.
 
Чарівна родзинка з квітів у тандемі з дзюрчанням місь­кого фонтану щодня дарує жи­телям міста і його відвідува­чам ковток позитивних емо­цій, щиру по­смішку та незабу­тнє фото на згадку.
 

 

Іванна Фіцай
 
Яскрава родзинка – букет з квітів  знову оздобила міський сквер
скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -