» » РІШЕННЯ чотирнадцятої (позачергової) сесії сьомого скликання від 10 травня 2017 року №1503       

 

У К Р А Ї Н А

ТЯЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Чотирнадцята (позачергова) сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 10 травня 2017 року № 1503

м. Тячів

 

Про прийняття у комунальну власність восьмиквартирного житлового будинку, розташованого по вул. Головній 97 (71) в селі Руське Поле Тячівського району.

 

 

 

Відповідно до статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення господарського суду Закарпатської області № 907/749/16 від 13.03.2017 року чотирнадцята (позачергова) сесія сьомого скликання Тячівської міської ради

 

в и р і ш и л а:

1. Прийняти у комунальну власність Тячівської міської об’єднаної територіальної громади восьмиквартирний житловий будинок, розташований за адресою вул. Головна 97 (71) в с. Руське Поле Тячівського району, Закарпатська області.

 

2. Виконавчому комітету Тячівської міської ради провести незалежну оцінку об’єкту нерухомого майна, вказаного в пункті 1 цього рішення, та вжити заходи щодо взяття його на баланс міської ради.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності (голова комісії Манзюк В.М.) та першого заступника міського голови Клебана І.Я.

 

Міський голова І.І.Ковач

 

 

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -