» » РІШЕННЯ чотирнадцятої (позачергової) сесії сьомого скликання від 10 травня 2017 року №1518       


У К Р А Ї Н А

ТЯЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Чотирнадцята(позачергова) сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 10 травня 2017 року № 1518

м. Тячів

 

Про затвердження Програми підвищення боєздатності та поліпшення умов несення служби військовослужбовцями відділу прикордонної служби «Тячів» Мукачівського прикордонного загону на 2017 рік.

 

Відповідно до статтей 26 та 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чотирнадцята(позачергова) сесія сьомого скликання Тячівської міської ради

 

в и р і ш и л а :

 

1. Затвердити Програму підвищення боєздатності та поліпшення умов несення служби військовослужбовцями відділу прикордонної служби «Тячів» Мукачівського прикордонного загону на 2017 рік (додається).

 

2. Фінансування зазначеної Програми проводити за рахунок коштів, запланованих в бюджеті міської ради на 2017 рік.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг (голова комісії Мийсарош Т.С.).

 

 

 

 

Міський голова І. І. Ковач

 

 

 


ЗАТВЕРДЖЕНО:

Рішення чотирнадцятої

(позачергової) сесії

сьомого скликання

Тячівської міської ради

від 10травня 2017 року № 1518

 

 

ПРОГРАМА

підвищення боєздатності та поліпшення умов несення служби військовослужбовцями відділу прикордонної служби «Тячів» Мукачівського прикордонного загону на 2017 рік

Загальні положення

У зв’язку з ускладненим внутрішньополітичним становищем, з метою ефективної протидії незаконній міграції та незаконному обігу підакцизних товарів через Державний кордон України, підвищення боєздатності підрозділів охорони кордону у відділі прикордонної служби «Тячів», забезпечення виконання завдань з охорони державного кордону, необхідно створити належні умови та поліпшити несення служби на українсько-румунському державному кордоні.

Програма підвищення боєздатності та поліпшення умов несення служби військовослужбовцями відділу прикордонної служби «Тячів» Мукачівського прикордонного загону на 2017 рік (далі – Програма) розроблена відповідно до Конституції України, законів України від 4листопада 1991 року № 1777-XII «Про державний кордон України», від3квітня 2003 року № 661-IV «Про Державну прикордонну службу України», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

1.Мета Програми

Основною метою Програми є сприяння розвитку та поліпшення існуючої інфраструктури відділу прикордонної служби «Тячів», ефективна протидія незаконній міграції та незаконному обігу підакцизних товарів, іншої продукції через Державний кордон України.

Відділ прикордонної служби «Тячів» розташований у м. Тячів в зоні відповідальності Мукачівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України та функціонує безпосередньо на території Тячівської міської об’єднаної територіальної громади.

Для забезпечення надійної охорони державного кордону, облаштування інфраструктури відділу прикордонної служби «Тячів» та створення необхідної матеріально-технічної бази для більш якісного виконання завдань по охороні Державного кордону доцільно залучити кошти міського бюджету.

 

2. Шляхи і засоби розв’язання проблеми, обсяги

та джерела фінансування Програми

 

Програма передбачає проведення протягом 2017 року заходів, спрямованих на поліпшення умов несення служби в підрозділах Мукачівського прикордонного загону.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету, які передбачені для виконання Програми на відповідний період згідно окремого кошторису в таких обсягах::

тис. грн.

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми

2017 рік, тис. грн

Всього витрат тис. грн

Усього:

50,0

50,0

у тому числі:

 

 

міський бюджет

50,0

50,0

 

 

3. Завдання і заходи Програми

 

Основними завданнями та заходами Програми є:

розвиток та поліпшення умов несення служби у відділі прикордонної служби «Тячів»;

ефективна протидія незаконній міграції та незаконному обігу цигарок, інших товарів через Державний кордон України;

створення умов для підвищення боєздатності, поліпшення умов несення військової служби у відділі «Тячів» Мукачівського прикордонного загону;

поліпшення матеріально – технічної бази відділу «Тячів».

 

4. Очікувані результати, ефективність Програми

Очікуваними результатами виконання заходів Програми є:

підвищення можливостей відділу прикордонної служби «Тячів» у забезпеченні прикордонної безпеки у регіоні;

створення кращої мотивації для персоналу Державної прикордонної служби України, щоб служити у прикордонному відділі на українсько-румунському кордоні (на ділянці Мукачівського прикордонного загону);

встановлення європейських стандартів у методології захисту кордону, належній підтримці та матеріально-технічному забезпеченні;

підвищення прикордонної привабливості, доступності та прозорості для різноманітних юридичних контрактів та співробітництва;

забезпечення більш комфортних умов для персоналу, який відповідальний за захист кордону, та для людей, що подорожують через кордон;

досягнення ефективності та прозорості контрольних процедур, запобігання незаконній міграції, торгівлі та протидії організованій злочинності на кордоні.

 

5. Координація та контроль за виконанням Програми

 

Координація робіт з реалізації Програми та контроль за виконанням заходів здійснюють виконавчий комітет міської ради та Мукачівський прикордонний загін ДПС України.

Виконавчий комітет надає узагальнену інформацію про виконання заходів програми Тячівської міської ради.


Додаток 1

до Програми

 

ПАСПОРТ

Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби у відділі прикордонної служби «Тячів» на українсько-румунському державному кордоні наділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону

на 2017 рік

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Мукачівський прикордонний загін, Тячівська міська рада

2.

Підстава для розроблення Програми

Закони України „Про державний кордон України”, „Про Державну прикордонну службу України”.

3.

Розробник Програми

Мукачівський прикордонний загін

4.

Співрозробники Програми

Тячівська міська рада

5.

Відповідальні виконавці Програми

Мукачівський прикордонний загін

6.

Учасники Програми

Мукачівський прикордонний загін

7.

Термін реалізації Програми

2017 рік

8.

Перелік місцевих бюдже-тів, які беруть участь у виконанні Програми (для комплексних програм)

Місцевий бюджет, інші джерела фінансування, не заборонені чинним законодавством

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього

50 тис. гривень

 

10.

Кошти місцевого бюджету

50,0 тис. гривень

скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -