» » РІШЕННЯ чотирнадцятої (позачергової) сесії сьомого скликання від 10 травня 2017 року №1502       

У К Р А Ї Н А

ТЯЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Чотирнадцята (позачергова) сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 10 травня 2017 року № 1502

м. Тячів

Про внесення змін до Плану діяльності з

підготовки проектів регуляторних актів

Тячівської міської ради на 2017 рік та

погодження проектів регуляторних актів

щодо встановлення ставок місцевих податків

і зборів.

 

З метою здійснення та реалізації покладених на органи місцевого самоврядування повноважень з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, відповідно до ст.ст. 7, 11, 31-32 Закону України від 11.09.2003 №1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, чотирнадцята (позачергова) сесія сьомого скликання Тячівської міської ради

в и р і ш и л а:

1. Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тячівської міської ради на 2017 рік та викласти його в новій редакції згідно додатку 1 до цього рішення (додається).

2. Погодити проект Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що справляється на території населених пунктів Тячівської міської об’єднаної територіальної громади (м. Тячів, сіл Тячівка, Руське Поле, Лази та Округла), згідно додатку 2 до цього рішення (додається).

3. Погодити проект рішення про встановлення ставок, надання пільг та порядок справляння земельного податку з 01 січня 2018 року на території населених пунктів Тячівської міської об’єднаної територіальної громади згідно додатку № 3 до цього рішення (додається).

4. Погодити проект рішення про справляння єдиного податку та встановлення ставок цього податку на території населених пунктів Тячівської об’єднаної територіальної громади у 2018 році згідно додатку № 4 до цього рішення (додається).

5. Зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тячівської міської ради на 2017 рік та проекти регуляторних актів, зазначені у пп.2 - 4 цього рішення, оприлюднити у міській газеті «Тячів» та (або) на офіційному сайті міста Тячів в десятиденний строк після їх затвердження.

6. Виконавчому комітету міської ради організувати обговорення проектів регуляторних актів, узагальнити пропозиції щодо внесення змін до них та подати узгоджені проекти для затвердження сесією міської ради.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів, промисловості, торгівельного та побутового обслуговування населення, розвитку підприємництва (голова Мийсарош Т.С.).

Міський голова І.І.Ковач

 
 
скачать dle 12.0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 
© Тячів 2010-2017
Тячівська міська рада
Розроблено -